Дівчата вони копіюють наші теми! Вони все розвідують тут! Вони лякають нас неправдивою інформацією!
Будьте обережні і контролюйте написане.
nataeva2010• 26 февраля 2022
теми як у вас обстановка, як добратися, як виїхати з дитиною - як гриби. А деякі ще і відповідають. Жалійтеся масово, баньте такі акаунти
Ответ дляJulieta78
Это вчерашняя тема про Украину так разрослась там?
Я на 15 странице не выдержала и удалилась. Нет сил тот бред читать.
Вони тут строчать море тем.
І випитують як доїхати і з дітьми і тд.
Пишуть в приват. На ці питання не треба відповідати.
Вони наші вороги.
Їх чоловіки прийшли вбивати наших! Нищити нашу країну і економіку і все..
І випитують як доїхати і з дітьми і тд.
Вони наші вороги.
Наталья-Реся• 26 февраля 2022
Ну дивно, що для вас це відкриття🤷 тут що ботів, що просто росіян тьма.
Ответ дляJulieta78
Мне кажется это уже только тупой не понял. Неужели нет?.?.....
Я, значит, тупая )
Вчера тему про выехать видела. Чуть не разревелась от описания, что с тремя детьми и один ребенок не совсем здоров, второй маленький совсем, женщина одна. А что с ними, с темами? Вот реально: смысл создавать их, если это фейк? Для чего?