Чоловік вивіз в село
Меня потрібно огранізувати роди, продумати як краще зробити
Лягати на 38 тижні і чекати… чи чекати перші схватки та відразу в машину сідати і летіти до лікаря?
Який варіант більш вдалий
Минулі пологи від перших схваток до народження дитини тривали 5 годин. Минулі рази проколювали пузир і я чекала ще 1,5-2 год до народження дитини
Який варіант більш вдалий
Ekaterina17• 26 февраля 2022
Шукайте акушерку в селі
Заряджайте телефон
Включайте Гугл і слідуйте інструкціям
Якщо пологовий зараз не досяжний
З Богом
Все буде добре
Заряджайте телефон
Включайте Гугл і слідуйте інструкціям
Якщо пологовий зараз не досяжний
З Богом
Все буде добре
Ива Купальская• 26 февраля 2022
Да, если есть в доступе акушерка, пусть даже на дому, я бы остановилась на ней. Если нет, то ложиться заранее в больницу.
Ekaterina17• 26 февраля 2022
Ответ дляirchik.ok
Чому це він не досяжний
2,5 год їхати
Чи це дуже важко буде?
2,5 год їхати
Чи це дуже важко буде?
Тоді їдьте
Я вас не так зрозуміла
В метро Києва вже є новонароджені
По Інтернету слідували всім інструкціям
Я вас не так зрозуміла
В метро Києва вже є новонароджені
По Інтернету слідували всім інструкціям
Ива Купальская• 26 февраля 2022
Ответ дляirchik.ok
Тоесть ехать с первыми схватками 2,5 часа плохая затея?
да, мой дед бабушку не довез зимой в санях до лекаря, вернулись назад чтоб не рожала в поле, хотя уже начала, дорожала в сенях
однозначно ложиться заранее, роды могут быть стремительными, могут быть обстрелы в момент схваток или вы не проедете, может быть комендантский час. Я вообще очень быстро родила, легла заранее в больницу, если бы находилась дома, и ехала бы 2,5 часа - родила бы в машине. Лучше перестрахуйтесь, сейчас реально страшно находиться далеко от роддома.
А вообще здоровья вам и малышу, и легких родов ! и мира!
Irisha0604• 26 февраля 2022
Я на 38 неділі всіх своїх чотирьох і родила. Лягайте і чекайте. Дбайте про дитинку, все буде добре! Ви в якому регіоні? Як у вас ситуація? До лікарні проблемно добратися?
Ответ дляIrisha0604
В нашем городе врач сказала, что в связи с ситуацией сейчас раньше не ложатся, только по скорой уже со схватками.