Дорогі дівчата, в мене ідея.
Давайте напишемо якесь звернення до Anonymous, щоб на зламаних каналах транслювали реальні фото або відео з України! З фронту, знищені домівки, їхні танки, розбиті колони і тп. Може, хоч якась маленька частина рашистів зашевелить своїм мозком.
Що скажете?
A-netsport• 27 февраля 2022
Ответ дляVira.Stets
У них є сторінки в соцмережах. Хоча б спробувати, чи що. Це тільки ідея)
Есть инста?
СтрашнаяНаташа• 27 февраля 2022
Ответ дляVira.Stets
Ви про відео Монатіка? Не думаю, що цього досить.
Ні, не знаю про відео Монатіка. Знаю, що показують людей у метро та будинки у які потрапили ракети.
Ответ дляStar.nata
Они и так за него взялись, команда ’фас’ прозвучала, поэтому не мешайте людям работать, их цель накопать компромат именно на него (в их обращении звучало, что он должен уйти в отставку), а с зомбированным народом можно и чуть позже заняться просветительской работой
Я бачила звернення, але хіба їм не байдуже, яке фото чи відео залити? Все ж є у відкритому доступі.
Ответ дляStar.nata
Це все треба робити паралельно, там велика команда зі всього світу. Більшість населення в них зазомбовані, думають, що це операція миротворців і лише проти ЗСУ. Не можна допускати, щоб населення не знало реальної картини та підтримувало його
СтрашнаяНаташа• 27 февраля 2022
Ответ дляVira.Stets
Не бачила такого.
У рашиських новинах показують, як гвалтують їх бідолашні телевізори кадрами з їхньої визвольної операції.
Kvitkaliliia• 27 февраля 2022
Мізками можуть шевелити лише ті, в кого вони є. А там, на жаль, вата (
Я вчора була на акції за Україну і виступала дівчина з Білорусі стала на коліна і сказала що білоруси не хочуть війни і що сьогодні у них буде референдум і вони не признають лукашенка своїм президентом і зроблять все для того щоб домопогти Україні .Я живу наразі не в Україні але всякими можливими способами стараюся допомогти.Тримайтеся рідненькі перемога за нами.Світові вже відкрилися очі і вони нарешті зрозуміли в чому справа.Нехай вас усіх береже Бог і всю Україну !!!
Ответ дляP.lili
Сподіваюся, що це правда.
Спасибі 💙💛
Я тоже обдумывала эту идею, это имеет смысл, но поверьте, прямо глобального эффекта не будет. Да, часть населения начнет сомневаться, но остальные, с промытыми полностью мозгами, будут думать что это: монтаж, что это украинцы против украинцев воюют, что переодеваются в форму рос. армии...короче найдется миллион оправданий.