Незнаю была тема или нет. Пишут переговоры начались
JannyMoney• 27 февраля 2022
Ответ дляdelf_09
Аж цікаво. Ну час покаже.
И мне. Надеюсь хоть не Зеленский.
natallochka• 27 февраля 2022
✍🏻 Про ЯДЕРНІ можливості Росії! Важливо! Поширюйте та не дозволяйте людям панікувати!
Я бачу люди злякалися російських сосил (так, вони саме так називають свою ядерну дубинку). Давайте я поясню, чому це не несе прямої загрози для України.
Стратегічна ядерна зброя, яку і привів у особливий режим путін, складається з міжконтинентальних балістичних ракет, балістичних ракет підводних човнів, і стратегічної авіації.
Балістичні ракети мають не лише максимальну, а й мінімальну дальність. Міжконтинентальні балістичні ракети, які стоять на озброєнні в РФ, мають дальність близько 10000 км. Протяжність території Росії складає близько 8000 км. Тому такі ракети по території України можуть бути запущені хіба що з Камчатки і по неоптимальній траєкторії.
Балістичні ракети підводних човнів мають меншу дальність, проте кваліфікація команд надзвичайно низька (на навчаннях пуски проводять представники виробника). До того ж, пересування усіх підводних човнів відстежується.
Єдиний компонент ядерної тріади, які реально можуть застосовуватися по Україні, це — дальня авіація. Це великі добре видимі на радарі літаки з крилатими ракетами, які значно старші за ’калібри’, які ми вже вміємо перехоплювати. Крім того, Україна має на озброєнні зенітно-ракетний комплекс великої дальності С-200, який може збивати такі літаки над Москвою.
Натискання на кнопку Верховним хуйлом зовсім не означає, що ракети одразу полетять. Натискання кнопки дає наказ про застосування ядерної зброї командувачам відповідних військ (РВСН, підводний флот, дальня авіація). Ті, в свою чергу передають цей наказ далі по ланцюгу командування, і на кожній його ланці виконання наказу може бути скасоване.
В історії Холодної війни були непоодинокі випадки коли команда на пуск або помилково видавалася, або мала бути видана за статутом. Жодного фактичного пуску при цьому не відбулося, оскільки основний принцип ядерного стримання — гарантоване взаємне знищення. Тобто ти вб´єш свого супротивника, але і сам загинеш.
Набагато більш ймовірно, що ця стратегічна ядерна зброя буде націлена на США (не забувайте, що в голові Путіна він тут з США воює). І він це чітко артикулював, пов´язавши своє рішення саме з ’войовничою риторикою Заходу’. І тут знову згадуємо про принцип гарантованого взаємного знищення. Ядерна атака проти США викличе зустрічний удар по території Росії та КНР (бо вони близько, а другої можливості вже не буде). І тут у гру вступає товарищ Сі, який такіє варіанти єбав в нос і в рота, і, напевне, знайде спосіб нейтралізувати хуйла. Якщо його, звісно, не випередить хтось з хуйлових приспішників, якіим нахєр не всралось гинути через зірваний дах старого маразматика.
До того ж, приведення сосил у бойову готовність вимагає певного часу, адже треба фізично доставити боєголовки, встановити їх на ракети, кожну розблокувати, навести на цілі і т.д. і т.п. Так що плешивий фюрер по суті лише запустив зворотній відлік до власної загибелі.
Aleksei Parnowski, Демократична сокира.
Ответ дляJannyMoney
’ Глава официальной делегации России Владимир Мединский ранее сообщил, что РФ гарантирует безопасность представителям Украины.’
Все знают, как РФ ’гарантирует безопасность’ кому бы то ни было.
согласна, но вот эти строки ’пока делегация все еще добирается на границу с Белоруссией, ЕС объявил очередной пакет санкций против России - закрыто все воздушное пространство для российских самолетов над Европой, Центробанку запретили все транзакции в странах ЕС’ более оптимистичны. Может наши что-то знают и специально ’тянут’, чтобы иметь козыри
Ответ дляБезимени890123
Ви зараз жартуєте? Ви що, дійсно, вважаєте, що світ допустить ядерний удар? А куди за 14 днів дінеться радіаційне забруднення?
Ви наївна чи просто дура? Війну допустили в україні в 21 ст-повномасштабну. як вам мають недопустити використання ядкрної зброї. Хіросіму забули? Хтось когось питав, що їм робити Ладно, мене достав тупізм людський. Я йду спати
Безимени890123• 27 февраля 2022
Ответ дляЮния13
Спокойно,без эмоций у меня клавиатура русская,я пока в свободной стране-могу переключать ее ,могу не переключать,и тоже имею право на мнение. Я за переговоры.Зеленский тоже в данную минуту выбрал этот путь-так что не надо гнобить меня.вы себя увидьте-пожелатель добрых снов
Доста брехати! І с крапкою є на російський? Ну що ви такі тупі, прихильники росії. Хто дозволить ті перемовини? Хто піде на капітуляцію? Ви взагалі розумієте, що в Україні відбувається?
Irisha0604• 27 февраля 2022
Ответ дляБезимени890123
Удалено администрацией...
Ось він - ’дружній’ український народ, де немає права на існування інша думка. Та ми самі себе ненавидимо, що ми хочемо? Як можна таке бажати ДИТИНІ?? Ви з катушок зовсім злетіли? Тут ще питання, хто не мати!
Безимени890123• 27 февраля 2022
Ответ дляЮния13
Ваше ’мнение’ буде врахоно після остаточної перемоги України над фашистами з росії.
JannyMoney• 27 февраля 2022
Ответ дляIrenaAg
По ходу не очень хорошо они начались
⚡️Россия угрожает наносить удары по транспорту, который будет перевозить западное оружие на территории Украины.
’Пока, к примеру, машина, с военным грузом едет по территории третьей страны - это её дело. Как только она попадает на Украину, мы демилитаризацию проводим’, — глава комиссии Совета Федерации по защите госсуверенитета Андрей Климов.
Всех не перестреляют. Часть доедет в любом случае. А может уже доехала
Россия до сих пор ’демилитаризировала’ только себя. Избавила себя от солдат и от военной техники.
Как то криво у них пошла ’демилитаризация’.
Да, они разбомбили аэродромы. Но это была стрельба по стоячим объектам, координаты которых известны были за годы.
А на местности они без указателей дорогу найти не могут.
Так что проедет оружие, не переймайтесь.
Безимени890123• 27 февраля 2022
Ответ дляАнна_Бель
А, то ви і досі в 1945 році? Так, ви дохера розумна. Ядерна зброя, яка летить на відстань 50 км, та експерД. Добре вам, що ви спите. Бо Харків не спить. Хто війну допустив?
Ответ дляНамСвоюРобити
Блін. Так і під обстрілами не тільки Київ буде! (Київлянці ж відповідала просто)
Якщо окопаються, як ви пишете.
Активна фаза передбачає перехват ініціативи і витискування ворога зі своєї території.
Не дати йому закріпитись!
Як закріпляться, то вже все.
Якщо окопаються, як ви пишете.
Не дати йому закріпитись!
Як закріпляться, то вже все.
В моем городе орки захватили две военные части и начали восстанавливать радары и ракетные шахты.
Выбивать их нужно, ато закрепятся.
JannyMoney• 27 февраля 2022
Ответ дляOrisana
Я не знаю, может странная мысль, но почему нельзя было провести переговоры онлайн?
Так безопаснее было бы.
Polinaanna• 27 февраля 2022
Ответ длякосмея
Поступление жратвы и солярки перекрывают . Если сейчас согласиться на длительный режим тишины, они все подвезут и пройдут дальше вглубь страны.
Да, только здешние тут строчат,что нужно сдаться ибо надоело в подвал вонючий спускаться.тьху
Безимени890123• 27 февраля 2022
Ответ дляIrisha0604
Русский корабль, иди найух! Під час війни не буває інших думок, окрім все для перемоги. Якій дитині, що ви верзете? Добре, що ви на катушках, не злетіли, вас не бомблять, ваша дитина не ховається. А так, всім ´, хто підтримує ворога свинособак - для тих у мене тільки одне побажання - здохніть!!
Ответ дляPolinaanna
ссейчас реально стойко фэйков(( только прочитала, что типа Клико сказал, что Киев окружен, через мин 30 опровержение.. Но я в любом случае охотнее верю в хорошие новости, чем в плохие. ну и не слишком представляю, как можно окружить Киев чисто физически.
Безимени890123• 27 февраля 2022
Ответ дляАнна_Бель
Ви почитайте щрсь пр ядерну зброю і як вижити. Більше знати будете. Вам корисно буде
Вам в 1945 допомогло? Я знаю достатньо, щоб розуміти, що ядерна зброя - це смерть планеті!!!
natallochka• 27 февраля 2022
Ответ дляAlena_Kunica_
Девочки, начались переговоры?
Наверное уже и закончились
Но скорее результаты не очень раз не вещают
JannyMoney• 27 февраля 2022
Ответ длякосмея
Выбивать их нужно, ато закрепятся.
Какой ужас. Держитесь.
Безимени890123• 27 февраля 2022
Ответ дляlyuba111
І за що це???
Добро так і льється з вас...
Нормальні емоції від виснаженої жінки
Добро так і льється з вас...
Нормальні емоції від виснаженої жінки
Чим вона виснажена? Клацанням по літерам? Воно брехливе! То в неї клавіатура російська, але і з крапкою? Ви геть не бачите, коли вам лапшу вішають?
Ответ дляPolinaanna
Я нахожусь в 4 км от места, где эти дни были сильные бои, стреляли-бомбили всем подряд.
В частном доме без подвала.
Но я готова и дальше лежать с ребенком на полу, но лишь бы их выбили и не дали закрепиться.
В частном доме без подвала.
Polinaanna• 27 февраля 2022
Ответ длякосмея
В частном доме без подвала.
Вы герои!
Безимени890123• 27 февраля 2022
Ответ длякосмея
Выбивать их нужно, ато закрепятся.
Назвіть, будь ласка, місто. Як можна відновити затоплені ракетні шахти?
JannyMoney• 27 февраля 2022
Ответ длякосмея
В частном доме без подвала.
В частном мне кажется безопаснее, чем в высотке.
Хорошая новость, что их выбили из всех практически городов. Так что у вас хорошие шансы.
Девушка без амбиций• 27 февраля 2022
Ответ дляnatallochka
Наверное уже и закончились
может и нет
не теряйте надежду