irchik.ok• 27 февраля 2022
Масло вечірньої примули - для розмякшення тканинперед родами, чим його замінити?
Доброго вечора
Лікар в Києві сказала пити масло примули з 37 тижня для пом‘якшення тканин перед родами
Чим можна його замінити? Бо там де я зараз йв аптеках він відсутній(
springlady• 27 февраля 2022
Акуратно присідати,по 2-3 рази кілька разів на день,мені допомогло без масла.розтягує добре,і шийка поступово відкривається норм. Мій молодший без розривів,4 кг,а я нє відрізняюсь великими розмірами)