І всім іншим, хто в наш складний час приймають над важливі рішення. Молюсь за Вас!
Тримаймося люди!
Ответ дляannetka_zaraza
Я Порошенка взагалі не бачу, жодної допомоги, вчора сміялись в телеграм каналі з того, з якою охороною Порошенко ходить і якийсь стіл він мав збирати. Більше його дій не видно, дехто писав, що може він робить та не піариться, але раніше кожен крок оприлюднював
Он работает в Генштабе. Без него не было бы ни одного пво у нас, ни одного истребителя.
annetka_zaraza• 28 февраля 2022
Ответ дляKukuruzza
Про пво вже написала вище
Natalifairy• 28 февраля 2022
Ответ дляantoninalav
Це капєц! Якби не Путін війни не було б
Так порох криваву революцію і організував, Крим продав. Така ціна влади. І в Росії досі є блаженні що боготворять Путіна, то чого я дивуюсь за Україну....
Рускій мір досі в головах людей((( це на рівні ДНК…шкода. Тему закриваю.