irchik.ok• 28 февраля 2022

Список в роддом - є питання по ньому.. допоможіть розібратись

Дитяча груша- 1шт
Катетер для відсмоктування слизу - 1 шт шо це таке?
Стерильні рукавиці - який це має бути розмір?
Aly85• 28 февраля 2022
В аптеці як правило знають ці списки. Рукавиці розмір середній беріть, L
Kess E• 28 февраля 2022
Дитяча груша то мабуть така резинова спринцовка (вони бувають різного розміру)
debor_a• 28 февраля 2022
Покупала перчатки размер 7,5
Ни клизму, ни обсмоктувач не покупала - и не понадобилось.
Aly85• 28 февраля 2022
Якщо у вас перша дитина, то поки є час дивіться відео Ніни Зайченко про ГВ. Тому що дуже важливо, щоб ви змогли організувати ГВ. Так як з сумішью можуть бути проблеми, не буде де купити
Olbe83• 28 февраля 2022
Брала тільки чтерильні рукавиці по декілька пар від 7.5 до 8.5 розміру.Катетер і груша для немовлят- так і запитати в аптеці.А взагалі останнім часом до війни майже все було лікврняне.Найбільш пригодились одноразові пелюшки.