К примеру, война закончилась. Все санкции снимаются и Свифт возвращают этим ублюдкам?
Майстерня домашнього текстилю• 28 февраля 2022
Ні, коли війна закінчиться, рф не існуватиме як держава.
2010nastunya• 28 февраля 2022
ну, если снимут санкции, то логично, что и свифт включат, насколько я поняла, это не самое страшное
Ответ дляPenni
А она успеет развалиться к примеру за неделю?
Та чому там розвалюватись, там все на старому скотчі тримається. Простим росіянам, хто не підтримував війну, запропонують якесь громадянство, по типу, як спортсмени окр. А рфії більше не буде.