Coffee is Love• 01 марта 2022

Дівчатка, маємо роботу

З групи Українці у Німеччині

Друзі, потрібна хвилинка вашого часу: в м. Дрезден є упоротий магазин який продовжує продавати символіку з путіним. На прохання нашого друга прибрати сиволікує розмова пішла не в конструктивне русло із залученням поліції. Про що я вас прошу:

1) Переходимо за посиланням на гугл-карту
тут була карта, але адміністратору вона не сподобалась

2) Ставимо "1 зірочку"

3) Пишемо коментар.

Адреса: russische spezialität, Neustädter Markthalle, Metzer Str. 1, 01097 Dresden

Зробимо їх разом?
Galyna1211• 01 марта 2022
+
delf_09• 01 марта 2022
Зробимо
donaldina• 01 марта 2022
Напишите текст , пожалуйста
Светлячок-Боняха• 01 марта 2022
+++
Жирафовое варьенье• 01 марта 2022
А де посилання?
Жирафовое варьенье• 01 марта 2022
По вашему адресу, не магазинчик, а огромный ТЦ. Пришлите фото, что он продает?
Marianamag• 01 марта 2022
Ответ дляЖирафовое варьенье
В коментах пишемо саме russische spezialität