Чим в теперішній ситуації, нам допоможе вступ України в Евросоюз ? Я одна це не розумію?
Ответ дляanfisapetrowna
Будут защищать все от агрессора.
І що перестануть путіна боятись?
Ответ дляsilma
Автор, не переживайте вы так, нам до вступления в Евросоюз еще очень далеко, это только первые шаги в том направлении.
Я зовсім не хвилююсь про вступ, я маю надію , що ці країни не залишать нас в цій біді.
Ответ дляok1904
А до чого Ваше питання?
Ви задаєте питання аудиторії, а Вам не можна задавати?
Тоді може ви для початку відповісте на моє питання, а потім я на ваше? Раз ви зайшли в мою тему.
Ответ дляёжовые рукавицы
Поясню , що для відбудови країни можна буде залучити фінансування Евросоюзу у повному обсязі, без цієї заяви, зовсім інші умови, лиш кредити, а не проста фіндопомога.
Тепер відповідайте на моє.
Ответ дляok1904
Тепер відповідайте на моє.
Його не боюсь, боюсь результатів його дій.
Дякую за відповідь.