Ви все знаєте, мої розумниці.
Може, в когось був досвід перевезення літаком закордон песика середнього розміру? Не всі авіалінії перевозять тварин. Він більший 8 кг, тому не салонний. Не можу покинути!!! Це 3я дитина. Допоможіть, хто що знає. Їдем далі Польщі і я не можу його покинути на польському летовищі, бо знаю, що Польща пропускає, а далі як?? Дуже вдячна за розумні відповіді.
Я не про те, що не перенесе переліт, він врівноважений і розумний член сім´ї. Я про те, що одиниці беруть на борт - мало дружніх до тварин авіаліній. Нехай би їхав в багажному відсіку, його 16 кг - коргі. Так ніхто не бере. Сидимо під польським кордоном, не можемо виїхати, щоб летіти, бо не можу покинути((
Юся шопоголик• 03 марта 2022
Виз айр точно нельзя, звонили уточняли согласно сложившейся ситуации когда люди выезжают с животными, сказали нет, нельзя, пробуйте наземным транспортом
Ответ дляСюняГуня
Можна спробувати залишити тимчасово у волонтерів до моменту коли з´явиться варіант його спокійно забрати. Є такі, хто пропонує доглянути за твариною поки ви влаштовуюєте життя. Але я розумію, що це варіант для вас реальний тільки якщо ви зараз маєте летіти, але взагалі існує наземне сполучення і ви зможете пізніше спокійно вивезти пса