greenZapple• 03 марта 2022

А що дає статус біженця за кордоном?

Капитошка81• 03 марта 2022
Почитайте в инете. Человек без страны, гражданства на птичьих правах - это если кратко

Selena*• 03 марта 2022
Легальне перебування, безкоштовна їжа та ночівля
автор greenZapple • 03 марта 2022
Ответ дляSelena*
Свекруха впевнена, що потім через якийсь час біженці отримують громадянство, чи посвідку на постійне проживання
Sentjabrinka• 03 марта 2022
кто задается таким вопросом, в беженстве не нуждается
чир• 03 марта 2022
Ответ дляgreenZapple
https://censor.net/ua/news/3321115/ukrayinski_bije...
navariya• 03 марта 2022
Ответ дляSelena*
На 24 рабочих дня
navariya• 03 марта 2022
24 рабочих дня.
А дальше... По законам государства...
Или услуги юриста.
prosto_mama_• 03 марта 2022
Мені не потрібні статуси і тд. Я хочу потім повернутися додому.
Не знаю що робити. Пишу не в першій темі. Мені кажуть,щоб я з сином втікала.
Я ніколи не була за кордоном, не знаю що як.
Як влізти в потяг? Потім куди? Мови не знаю .
Дівчата, порадьте

Можна буде працювати? Як дитина? Школа чи як?
OhJerusalem• 03 марта 2022
Если у вас все разбомбили и вы лишились дохода и сбережений будут кормить и даже мелкие выплаты будут

unser• 03 марта 2022
Ответ дляOhJerusalem
А как им доказать, что разбомбили - не разбомбили?
Selena*• 03 марта 2022
Ответ дляgreenZapple
Ха-Ха :) недолуга ваша свекруха, не треба її слухати
Тетя Фрося• 03 марта 2022
Ответ дляgreenZapple
В Италии со статусом беженца можно работать, потом на этой основе сделать ВНЖ уже по работе. Все реально. Но не сразу.
OhJerusalem• 03 марта 2022
Ответ дляunser
Ну они в первое время наверное берут всех, но надо ли оно вам? Если тут совсем ничего нет можете ехать, если что-то есть то лучше переждать не подаваясь на беженство
unser• 03 марта 2022
Ответ дляOhJerusalem
Тут свое жилье. Многие соседи не уехали.
azrz• 03 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Дівчата, порадьте

Статус беженцев для украинцев не предусмотрен
https://korrespondent.net/world/4453858-es-predost...

Тут описаны права, сегодня приняли в ЕС
Aneta15• 03 марта 2022
В Польшу жити і працювати можна прихати і не в статусі біженця. Хто хотів той прихав ще багато років тому, біженець - Польша це Вам не вам не біженець наприкдад Польтугалія де все готове на тарілочці.
Aneta15• 03 марта 2022
Половина що виїхала до Польші як біженці думають як в попередній відповіді ’свекруха’. І тільки читаєш а де безкоштовно можна отримати то чи інше. Максимально місяць що можуть Вам оплатити квартиру поляки, а далі як всі знімайте житло, в статусі біженця працювати не можна 6 місяців.
Sentjabrinka• 03 марта 2022
Ответ дляAneta15
уже можно работать, законы меняются каждый день