Прокачую сідниці• вчера в 11:54

Баку. В чем успех этого города?

Всегда Азербайджан ассоциировался с бедностью и заробитчанами-торгашами на рынке.
Но последние годы, Азербайджанская столица впечатляет!
Как ее реставрируют, застраивают - это что-то невероятное!
В чем успех Баку?
Его теперь называют «Парижем востока»…
Асталависта бэйби• вчера в 17:38
Ответ длядамаБезСобачки
Нафта, багато нафти....
Если все что было у Украины перевести в нефть то про нас тоже можно было бы сказать ’Нафта, багато нафти’

А толку, чего добились, на что потратили?!

Асталависта бэйби• вчера в 17:39
Ответ дляМир Мир Мир!
Всі країни в яких нема війни логічно,що йдуть вперед.Я в Хорватії була в 2019 і приїхала в 2025,небо і земля,економічний розвиток.Переіжджаєш кордон до Польщі чи Угорщини,попадаєш в інший світА в нас одні дороги що варті і одразу стоїть тцк
До 2014 года можно тоже провести сравнение.
Вроде как тогда у нас войны не было
ГороховаЯ• вчера в 17:55
Ответ дляязззззь!!!
Можливо основна ідея - багато нафти та газу?
Так кацапи наче теж на таке не бідні
Але живе нормально тільки Москва
Все інше розруха і біднота
короткопамятна• вчера в 19:01
Ответ дляБілий Лосик
Україні цей успіх не загрожує. Баку не виїжджає за рахунок іншого, вони самі, все самі, а не вкрасти у чужого щоб своє рильце в пушку, витіснити іншого з роботи щоб самому зайняти місце, забрати премію, виїжджати як на коняці наливному, а собі усі вершки збирати, це я все зробив. Ні, так кіна не буде. Треба ділитися усім, не поділишся, значить армія, мова, віра вічно, можуть тільки місцями міняти, але це тільки привід для бідних - щоб багаті потоки розділили.
Пани губляться, а у холопів чуби тріщать.
Сказочники, ппц, главное сами в свой бред свято верят.
В родственниках успех, автор. Брат турок вытащил второго из задницы. Все как всегда просто. Ну и логистика, нужная Китаю.
автор Прокачую сідниці • вчера в 19:02
Ответ длякороткопамятна
Удалено администрацией...
короткопамятна• вчера в 19:04
Ответ дляПрокачую сідниці
Удалено администрацией...
Я такая - жду трамвая• вчера в 19:59
Нафта, вміння домовлятись, коли треба стояти на своєму, сплочкність і сімейніть, вміння переманюввти хороші кадри та впроваджувати інновації, одна лікарня в баку чого варта. М´який клімат.
мегамоСГ• вчера в 20:24
Ответ дляКарамбулкул
Треба було думати владі на початку 90-х років. Коли забрали все, що можна, залишивши беззахисною
Шо да то да
фан L.O.S.T.• вчера в 20:30
Ответ дляПрокачую сідниці
Удалено администрацией...
Нормально поднялись зеленые, прикорытные чухают себя очень неплохо, тецекуны и прочая ху-ня- прям расцвели з время замеса

язззззь!!!• вчера в 20:35
Ответ дляГороховаЯ
Так кацапи наче теж на таке не бідні
Але живе нормально тільки Москва
Все інше розруха і біднота
Та мені пофіг на кацапів. Зараз порівняння з Азербайджаном, і очевидні відмінності, які для ватноголових не очевидні
df364tye3• вчера в 21:41
какая бедность , какие зарабитчане ,,,
люди вы что совсем одноклеточные ,,,
Дівчина заглядєніє• вчера в 22:00
Ответ дляДоль Чекомбана
Историю б неплохо хоть базово знать… 35 лет утирались и молчали в тряпочку…
мы бы так утирались, может сейчас не мясом воевали бы. Базовая вы наша
Карамбулкул• вчера в 22:53
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вже потужні курочки дизлайки ставлять
Доль Чекомбана• вчера в 23:23
Ответ дляДівчина заглядєніє
Как так? В мацеве тоже картинка шикарная, но за мкадом треш и нищета .
Сумка з негодою• вчера в 23:35
Ответ дляДоль Чекомбана
У нас тоже все кроме пары крупных городов нищета с нищенскими пенсиями и зарплатами.