🔥 Завтра у Конгресі США будуть голосувати за закриття неба над Україною. Ми повинні добити їх, тому активно закидаємо твітами!
1. Копіюємо текст:
Ukraine needs weapons and humanitarian assistance to defend against #Putin. Stop innocent civilian deaths. @POTUS, provide #SafeAirliftUkraine #StopPutin
• Перевірте, щоб усі хештеги і теги працювали.
2. Обираємо сенатора із списку нижче(треба охопити всіх). Заходимо на їх сторінку, натискаємо на синній плюсик, вставляємо повідомлення⬆️. Надсилаємо, і далі по списку.
❗️Останні ривки. Поширюйте❗️
Ответ дляvetka
петиции ни к чему не приведут. они не закроют небо и это было ясно с самого первого дня. я ничего в этом не понимаю. у мужа первое образование высшее военно политическое училище.
Вас никто не заставляет их составлять
Не мешайте другим
Хотя .. тут такой срач пошёл , что тема Явно улетела в топ
Не мешайте другим
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2022
Ответ дляКаллипсо
Хватитит махать банами! Я в Харькове. НАТО сто раз сказало, что закрывать не будет. Ну что вы размахались здесь. Харьков бомбят 4 день, все просто смотрят, ничего сделать не могут
Воно сказало, а наші дипломати не здаються.
Ми робимо тільки мінімум, доступний нам
Ответ дляkamilla11
Вас никто не заставляет их составлять
Не мешайте другим
так я не против составлять и писать. хоть что нибудь делать. но дома сидит здравомыслящий человек и сразу сказал, что ни к чему это не приведет.
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2022
Ответ дляvetka
за что бан? те, кто хоть как то разбираются в политике, сразу сказали, что небо не закроют.
Вони сказали, а ми далі просимо, що не ясно?
В нормальних країнах влада дослухається хоч трохи до думки громадскості
Ответ дляkamilla11
Жалуйтесь через кнопку жалоба
Предательство национальных интересов , деморализация , запугивание
О Божееее, что вы бегаете со своими жалобами и так тошно еще и мы давайте все пересоримся и табличками помашем.
Эта девочка решает в этой сколько же как и мы с вами, ну написала так написала
НамСвоюРобити• 04 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Вы задолбали уже, они сто раз сказали что небо закрывать не будут.
И вообще пишут, что скоро ситуация обострится, будет много жертв, но НАТО не будет вмешиваться в конфликт, а лишт охраняют территории ЕС.
Хай краще сучасне ППО нададуть.
Воно більш ефективне буде.
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2022
Ответ дляХомикаса
І як? Нам поясніть
5 кроків, як створити безпілотну зону над Україною від експерта програм досліджень UIF Умланда: Ніякі війська НАТО не потрібні
Новини Цензор.НЕТ Війна в Україні
Експерт програми європейських, регіональних і російських досліджень UIF Андреас Умланд розповів про те, як країни НАТО у 5 кроків можуть створити безпілотну зону над Україною.
Свої рекомендації він розмістив на своїй сторінці у соцмережі, інформує Цензор.НЕТ.
Він пропонує обрати низку аеропортів, що розташовані у Західній Україні, попередньо забезпечивши їх необхідною кількістю зенітних установок, надати Україні декілька десятків списаних винищувачів та перебазувати їх у визначені аеропорти. Крім того, на Заході необхідно знайти пілотів-добровольців, яким нададуть українське громадянство. ’Нехай ці українські громадяни літають на українських винищувачах із визначених аеропортів над усією територією країни. Ніякі війська НАТО чи територія НАТО не потрібні’, - підсумував він.
Новини Цензор.НЕТ Війна в Україні
Ответ дляКаллипсо
Или не хотят, чем больше ’ ’разоружится ’ рашка по нашим городам ( боже даже больно эту фразу писать), тем им выгоднее.
А может и не могут пока. Там пишут что оон должно это решение принять , нато не может может оон примет, особенно после инцидента с аес.
вас держитесь
Ответ дляkamilla11
Вы же мне 10 минут назад расказывали о кровожадности 😁😁
Что изменилось ?)))
В смысле что ?
Я пишу о закрытии неба,чтоб люди не гибли
В чем здесь кровожадность ?
В использование ядерного не верю ,это шантаж
Карлик хочет жить больше всех людей на планете вместе взятых
В чем здесь кровожадность ?
НамСвоюРобити• 04 марта 2022
Ответ дляЮля Неюля
Удалено администрацией...
Ну, так йоли-пали.
Русский военньіі корабль і далі по тексту.