Тихoня• 05 марта 2022

Где купить алкоголь?

Желательно Софиевская Борщаговка (Киев)
Рассматриваются все варианты 🙃
Zelenkа• 05 марта 2022
Ответ дляТихoня
Военное положение, все магазины закрываются в 16.00
Ну все, зранку купите
Zelenkа• 05 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
Мы совершили налет на квартиру брата, нашли вино
А вообще самогон и сигареты всегда разменной валютой были. Знаю где достать самогонный аппарат
Я цигарок купила із запасом відразу)
автор Тихoня • 05 марта 2022
Ответ дляКаллипсо
Вчера лично купила 3л пива, остался 1 литр
Где???
vasilek5050• 05 марта 2022
Війна за вікном, а вам алкоголь
Ю_льчик• 05 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Я цигарок купила із запасом відразу)

А мы не подготовились, сегодня муж такую фигню купил, а и не бросишь же в такой ситуации
ok1904• 05 марта 2022
Ответ дляZelenkа
У мене така точка з вікна видно, там вже таке ханурйо ходить, видно спирт із водою мішають їм)
Ой, в нас після 2014 переїхали з шахтарського міста свмя, всі нормальні, а от папік алкоголік ..., то мужчина наших алкоголіків навчив якесь зілля бадяжити дешеве на компанію достатньо було 12грн, щоб всі в хлам, то... Нікого з тої кампашки немає вже, один ще лазить з лейкемією, всі інші на цвинтарі і дуже швидко все відбулося, прям стремітельно.
Ю_льчик• 05 марта 2022
Ответ дляvasilek5050
Війна за вікном, а вам алкоголь
Я первые дни без алкоголя есть не могла
ok1904• 05 марта 2022
Ответ дляvasilek5050
Війна за вікном, а вам алкоголь
В нас в місті сухий закон ввели раніше , ніж в Києві. Потеревенити можна ж. Я кріпше за квас вживаю лиш власного виробництва і то раз два в рік, новопічна ніч у нас безалкогольна, а от за цей тиждень пила на ніч астоянку свою по 150 мл. А комбучі випилося за тиждень 9 л на сімю.
ok1904• 05 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
Я первые дни без алкоголя есть не могла
Ото ж
ok1904• 05 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
Я первые дни без алкоголя есть не могла
Настійка глоду добре заспокоювала 30 крапель, а поверх моя смородинова
vasilek5050• 05 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
Я первые дни без алкоголя есть не могла
А хто міг взагалі їсти? Просто не хотілося. Тільки те робимо, що п´ємо заспокійливе
Ю_льчик• 05 марта 2022
Ответ дляok1904
У меня никаких успокоительных дома нет, как то никогда нужды острой не было
Дафна• 05 марта 2022
Мне повезло, сегодня у соседки домашнее вино купила)).
Быстрее бы война закончилась, а то сопьюсь нафиг))
Lor111etta• 05 марта 2022
У таксистів питайте
ok1904• 05 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
Я ж купувала настойку бояри, бо це найдешевший доступний спирт, я ним кухню мила, чолрвік аерографи після фарб.
ok1904• 05 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
От тоді як локдауни почалися, я стала шукати дешевий універсальний дез.засіб. І виявилося, що настойка бояри в домогосподарстві корисна штука.
Zelenkа• 05 марта 2022
Ответ дляLor111etta
У таксистів питайте
+++
Lor111etta• 05 марта 2022
Ответ дляok1904
А ще змішати з настоянкою піона і пустирника.
Дуже гарно’тримає’.
Але не переборщити
ok1904• 05 марта 2022
Ответ дляLor111etta
Дуже гарно’тримає’.
Але не переборщити
саме так пустирнік і валеріана, глід в рівних долях = трикардін, лиш в роздріб оптимальніше по ціні було, ніж одна пляшечка трикпрдіна
ДонаФлор• 05 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Я цигарок купила із запасом відразу)
Я не курю, но в семье курят. Проходила вечером 23.02 мимо ларька, дай, думаю - куплю пачек пять. Ещё пошутила с продавцом, а вдруг нападут, нигде не будет. А в 4-25 проснулась от взрывов.
ДонаФлор• 05 марта 2022
Ответ дляДафна
Я бы тоже купила домашнего. Или бутылочку полусладкого. У меня подруга под Киевом, в горячей точке. Она если до этого бутылку вина в своей жизни выпила - это хорошо. А тут писала - без коньяка невозможно уснуть, страшно.
Zelenkа• 05 марта 2022
Ответ дляДонаФлор
Я в перший день відразу, перейшла на дешевші, вже і капсулами не перебираю)
Zelenkа• 05 марта 2022
Ответ дляДонаФлор
Скажіть, хай не п‘є - не почує сирену
ДонаФлор• 05 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Скажіть, хай не п‘є - не почує сирену
Надеюсь их эвакуировали. Но на связь не выходит. Да они в подвале сидели всё время.
Zelenkа• 05 марта 2022
Ответ дляДонаФлор
А в соцмережах? У мене телефона на режимі літака, щоб не сідав, може у неї також
ДонаФлор• 05 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Меня нет в соцсетях. Да и она вроде не любитель. Буду искать. Просто может не до того, чтобы мне ответить.