Желательно Софиевская Борщаговка (Киев)
Рассматриваются все варианты 🙃
Ответ дляZelenkа
У мене така точка з вікна видно, там вже таке ханурйо ходить, видно спирт із водою мішають їм)
Ой, в нас після 2014 переїхали з шахтарського міста свмя, всі нормальні, а от папік алкоголік ..., то мужчина наших алкоголіків навчив якесь зілля бадяжити дешеве на компанію достатньо було 12грн, щоб всі в хлам, то... Нікого з тої кампашки немає вже, один ще лазить з лейкемією, всі інші на цвинтарі і дуже швидко все відбулося, прям стремітельно.
Ответ дляvasilek5050
Війна за вікном, а вам алкоголь
В нас в місті сухий закон ввели раніше , ніж в Києві. Потеревенити можна ж. Я кріпше за квас вживаю лиш власного виробництва і то раз два в рік, новопічна ніч у нас безалкогольна, а от за цей тиждень пила на ніч астоянку свою по 150 мл. А комбучі випилося за тиждень 9 л на сімю.
vasilek5050• 05 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
Я первые дни без алкоголя есть не могла
А хто міг взагалі їсти? Просто не хотілося. Тільки те робимо, що п´ємо заспокійливе
Lor111etta• 05 марта 2022
Ответ дляok1904
От тоді як локдауни почалися, я стала шукати дешевий універсальний дез.засіб. І виявилося, що настойка бояри в домогосподарстві корисна штука.
А ще змішати з настоянкою піона і пустирника.
Дуже гарно’тримає’.
Але не переборщити
Дуже гарно’тримає’.
Але не переборщити
Ответ дляДафна
Мне повезло, сегодня у соседки домашнее вино купила)).
Быстрее бы война закончилась, а то сопьюсь нафиг))
Я бы тоже купила домашнего. Или бутылочку полусладкого. У меня подруга под Киевом, в горячей точке. Она если до этого бутылку вина в своей жизни выпила - это хорошо. А тут писала - без коньяка невозможно уснуть, страшно.
Ответ дляДонаФлор
Я не курю, но в семье курят. Проходила вечером 23.02 мимо ларька, дай, думаю - куплю пачек пять. Ещё пошутила с продавцом, а вдруг нападут, нигде не будет. А в 4-25 проснулась от взрывов.
Я в перший день відразу, перейшла на дешевші, вже і капсулами не перебираю)
Ответ дляДонаФлор
Скажіть, хай не п‘є - не почує сирену