#Зраджені_коридори. Ціна обіцянок московських убивць!
Весна, 2014 р. #Слов’янськ. У моменти оголошення евакуації посилювались обстріли міста, затримувались волонтери-перевізник, незаконно відчужували автотранспорт.
22-24 липня 2014 р. #Лисичанськ. Відстріл мирних мешканців снайперськими групами у «зеленому коридорі» та обстріли з автоматичної зброї цивільних авто.
Серпень 2014 р. #Новосвітлівка-#Хрящувате. Розстріл мирних мешканців у “зеленому коридорі”.
29 серпня 2014 р. #Іловайськ. Після заповнення попередньо погодженого зеленого довжиною 40 кілометрів (від Іловайська до Старобешевого) московити почали лупити по наших військових, як у тирі. Про цю трагедію знають всі...
січень 2015 р. #Авдіївка. Коли відбувалась евакуація дітей, обстріли завжди посилювались, попри прохання “режиму тиші”.
1 лютого 2015 року #Дебальцеве. Обстріли місць збору для евакуації.
7-13 лютого 2015 р. Обстріл санітарного автор поблизу Луганського.
10 лютого 2015 р. с. #Чорнухине. Після домовленості про евакуацію московські збройні формування вийшли танками і таким чином відбулось перешкоджання евакуації мирного наслення.
5 березня 2022 р. #Маріуполь - мала бути евакуація мирного населення. Погоджено коридор, на чолі якого мав їхати Червоний хрест. Але як тількі люди зібрались в анонсованих місцях евакуації в Маріуполі, московська армія почала бити градами по цих місцях. Виключно тому, що людей сховали в укриття за півгодини до того, обійшлось без тисяч жертв.
І це - лише частина з того, про що відомо, що зафіксовано у звітах і про що були певні домовленості.
ФБ Федина
Ответ дляlenvit
Не смогла пройти мимо. В нашем городе были немцы во времена ВОВ, они сделали из больницы специальный детский лагерь, где у детей брали кровь для своих раненных. Брали кровь, пока дети не умирали.
Пишется новая история Украины.
Кровью украинских детей по вине Путина.
За 12 дней убито 39 детей
Кровью украинских детей по вине Путина.
За 12 дней убито 39 детей
Ответ дляlenvit
Удалено администрацией...
О знакомая риторика. Все делает ВСУ, да?
Нет, я спрашивала жителей Гостомеля, Бучи и других населенных пунктов под Киевом. Там, где расстреливали цивильное население рашисты.
И видела последствия моего родного города Чернигова. Спасибо, мне хватило.
Идите нах?уй, любители двойного толокования и перекручивания событий.
Ответ дляZets
Удалено администрацией...