МДТ• 09 марта 2022

Не обговорюйте постачання зброї

🔊 Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр:

Шановні співвітчизники - величезне прохання до перемоги не ширити інформацію про зброю та техніку, яку планують передавати в Україну або передали.
Не треба радісних постів!
Зараз війна - інші реалії.
Це дуже чутлива тема, і ви все одно не володієте достовірною інформацією, бо вона з грифом "секретно".
Ви цими постами і репостами шкодите державі.
От просто візьміть себе в руки і не пишіть.

На цю тему, коли є потреба, мають право висловлюватись лише офіційні особи та органи влади.

Дякую за розуміння.

Адмін, закріпіть повідомлення на деякий час.
Marka34• 09 марта 2022
Эта инфо есть в открытом доступе. Только это люди и обговаривают.
Маляр как всегда
Marka34• 09 марта 2022
Зачем тогда инфо публикуется в СМИ? Зачем об это говорят депутаты?
КВІТКА-6965• 09 марта 2022
Публікують офіційні смі.
автор Майстерня домашнього текстилю • 09 марта 2022
Ответ дляMarka34
Маляр как всегда
Ви уважно читали? На цю тему можуть висловлюватись лише представники влади.
@micaella@• 09 марта 2022
Мені цікаво,чи дійсно у нас загинуло до 12 000 особового складу армії рашкі?
Чи це теж не достовірна інформація....
Я от думаю,де їх родини, матері, дружини, чого нема паніки з цього приводу?
avicber• 09 марта 2022
Ответ для@micaella@
Чи це теж не достовірна інформація....
Вы слышали как те ’маиери’ реагируют когда им сыначки звонят?
Вот пото у и сидят, боятся. Надеются что неправда
БонСу• 09 марта 2022
Ответ для@micaella@
Чи це теж не достовірна інформація....
Потому что паника - это когда инфа в одном месте, а у них огромная страна и погибшие территориально разбросаны. Более того, матери те вообще не знают, где сын в данный момент ’служит’. И плюс они готовы что не вернётся - им 5 лимонов выплатят, чего кипишевать?) Привычные поди.
Там Нарусова уже вслух говорила, что срочники гибнут, и толку?
Ответ для@micaella@
Чи це теж не достовірна інформація....
Більше, розвідка сша на вчорашній день давала цифру в 45000 вбитих, поранениз, полонених.
@micaella@• 09 марта 2022
Ответ дляБонСу
Блін думаю все одно ця цифра завищена....
Нам розбомбили пів країни з багатьма стратегічними об´єктами, мирним населенням....
Мабуть для підняття нашого бойового духу так цифра.
Marka34• 09 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
К чему ваш ’учительский’ тон?

Мы не в рашке. Я просто высказала мысль.
Затыкать меня НЕ надо! Будьте тактичнее.
Ответ дляMarka34
К чему ваш ’учительский’ тон?

Навзаєм, пані.
@micaella@• 09 марта 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Кадирівців знищили, порахували втрати,а вони по сей день ролікі викладать із сіл пригороду столиці.
Ось Вам і статистика.
Marka34• 09 марта 2022
Ответ дляБонСу
Никто им ничего не выплатит
БонСу• 09 марта 2022
Ответ для@micaella@
Нет, цифра вполне адекватная как раз. Если изначально подогнали 200к состава и действует правило 1 воюет, 7 обслуживают, то активного состава у них 30-40 тыс максимум. Если наши обезвредили половину (убиты,ранены,плен), то картина вполне соответствует тому, что русня толком никуда не продвинулась.
БонСу• 09 марта 2022
Ответ дляMarka34
Никто им ничего не выплатит
Это им напишите. До сих пор платили.
@micaella@• 09 марта 2022
Ответ дляБонСу
Говорили про нам,шо знищили Кадирівців.... колону розгромили і вбили ’праву руку Кадирова’ по новинах...
emerald_88• 09 марта 2022
Ответ дляMarka34
Никто им ничего не выплатит
Естественно, поэтому они и не забирают трупы, и крематории из-за этого же завезли.
Матильдa• 09 марта 2022
Ответ для@micaella@
Чи це теж не достовірна інформація....
Слушала вчера Юрия Федорова, политолога, он объяснял как стороны считают количество погибших. Во-первых, по количеству уничтоженной техники. Т.е в бтр/бмп помещается 5 человек, танк 3 человека и т.д, усредняют делая поправки на выдивших. Во-вторых, это перехват информации, командование в конце боя передает в штаб потери. Он еще приводил примеры, но я спросонья не вспомню.
Отсюда инфа в 12-15 тысяч или сколько там на сегодня, совершенно реальна.
paika21• 09 марта 2022
Ответ для@micaella@
Чи це теж не достовірна інформація....
«ЦРУ оценило потери российских войск в Украине в две-четыре тысячи человек убитыми»
Не знаю, правда или нет
@micaella@• 09 марта 2022
Ответ дляpaika21
Не знаю, правда или нет
Мені здається це реальніше.
Нам говорили,шо померли хлопці з ост Зміїного,в той час як по факту вони живі і знаходяться в полоні.
Ответ дляpaika21
Не знаю, правда или нет
Звісно, що ні.
А ось і Резніков просить

🔊Звернення Міністра оборони України Олексія Резнікова:

Шановні українці!
Військово-політичне керівництво держави проводить інтенсивні переговори з нашими партнерами з метою отримання допомоги для захисту України. Міністерство оборони працює на своєму рівні як по напрямку залучення матеріально-технічної допомоги, так і шляхом взаємодії з комерційними постачальниками.
Військово-технічне співробітництво – дуже делікатна сфера, яка вимагає надзвичайно виваженого підходу до публічних коментарів. Особливо – в період війни.

У зв’язку з цим я звертаюся з проханням до усіх. Будь ласка, не поширюйте повідомлення щодо надання певними країнами тієї чи іншої зброї нашій державі. Утримайтесь від коментарів з цього приводу. Залиште право висловлюватись на ці теми виключно офіційним особам.
Я розумію прагнення людей поділитися добрими новинами. Але інколи це створює інформаційний фон, який негативно впливає на результат.

Це може ускладнити отримання додаткових спроможностей нашою армією, які вона просто повинна отримати. Внаслідок цього Україна може нести втрати, яких ми могли уникнути і маємо уникати!

Усю інформацію, яку можна буде оприлюднити за погодженням з партнерами, ми обов’язково і своєчасно оприлюднимо. Ворог не повинен знати, чого йому чекати. Нехай це буде для нього неприємним сюрпризом.
Сподівають на розуміння.

Слава Україні!🇺🇦
Резніков Олексій
Mirrachca• 09 марта 2022
Странный текст, учитывая то, что рядовые украинцы не могут ничего знать о военных поставках, сами бы меньше трепались