У Харківській області ЗСУ перейшли в контрнаступ на позиції ворога, росіяни кинули озброєння і втікли в бік кордону
lb.ua/society/2022/03/09/508656_harkivskiy_oblasti_zsu_pereyshli.html
СтрашнаяНаташа• 09 марта 2022
Я так сподіваюсь що нашим хлопцям ще вистачить сил, щоб стерти у попіл хоча би парочку рашиських міст... Ну так, випадково
Allka- skakalka• 09 марта 2022
Хочу мужа из ЗСУ ,герои , настоящие мужчины ,патриоты и просто красавчики )
Viktoria_St• 09 марта 2022
Ответ дляksunuyabelaya
В мариуполе роддом бахнули авиацией
И детскую больницу.