Долго собирались и решались уезжать из страны, утом выехали на трасу, ее снегом замело, не смогли добраться на вокзал, это знак?я очень расстроилась и поникла, устала бояться😭
Низкая цена• 11 марта 2022
И мы не уехали , сидим в квартире с детьми. А куда ехать и зачем? Сегодня в Луцке и Днепре бомбанули, где гарантии что не бомбанут в Львове итд. Здесь у меня дом , родные, друзья все вместе держимся, а кому я там буду нужна со своим ребенком
Низкая цена• 11 марта 2022
Ответ дляODrozd
Хотела бежать, а у меня в доме куча стариков брошенных, лифты не работают, а хлеб и лекарства заканчиваются. Вот и бегаю между бомбежек за хлебом и лекарствами.
Молодец, и от войны отвлекаешся и людям помощь и заботу
Ответ дляODrozd
Вы молодец, сейчас только так и надо. В эти дни у каждого из нас своя миссия, каждый из нас сейчас важен и необходим
Ми теж не поїхали далеко. Приїхали до батьків в село, додому 25 км. В нашому місті рідко бомблять, але прилітає іноді. Та повітряна тривога часто і люди біжать у підвал. У нас підвалу не має, до бомбосховища далеко. Маю діток. Тож вирішили в село. Нас приймають прекрасно. Але тут хатинка маленька дуже, дві кімнатки малесенькі одна з них прохідна і кухонька де всім разом пообідати не можливо. Двом сім´ям тіснувато. Дівчата вже нерви здають. Морально тяжко. Додому хочу. Але як подумаю про тих хто в гарячих точках.... Немає слів... Тільки сльози.... Там дітки....
Сьогодні читала коментарі рашистів... Це в голові не вкладається!!!!!!!!! Краще б не читала.
Вибачте, потрібно було виговоритися.
Нехай береже вас і ваші сім´ї Господь!!!! Будьте благословенні Українці!💙💛
Вибачте, потрібно було виговоритися.
natalia_vas• 11 марта 2022
Сижу одна на площадке с сыном и двумя котами.Все квартиры пустые. Есть куда ехать- в Германию к другому сыну в его квартиру. Младшего не брошу. Соседке бабушке, которая ненавидит Украину не помогаю и не собираюсь, хоть бы и сд-ла.
Белая Пантера• 11 марта 2022
Ответ дляODrozd
Вот просто хочу Вас обнять и сказать спасибо. Пусть все у Вас будет хорошо
LarsonPeterson• 11 марта 2022
Ответ дляODrozd
дай Боженька вам здоровья
Навіть не знаю куди їхати, поки відносно спокійно де живемо, то тут і сидимо. Їхати за кордон - там стільки наших жінок і дітей, що вже немає місця, ЗУ - вщент переповнена. Грошей винаймати за кордоном - не має стільки. А ще з тваринами. Вже посивіла. Тільки й молюся за наших хлопчиків.