Снегопадка• 19 января 2014
раціон дня
хто правильно харчується або намагаєть і прагне похудати підкажіть. займають з джиллиан майклс тільки почала. як правильно харчуватись. маю малу дитину на ГВ. який у вас раціон дня приблизний???
Аноним_568• 19 января 2014
я намагаюсь харчуватися правильно, щоб схуднути
їм 5 разів на день з інтервалом в 2,5-3 години
перед кожним приймом п´ю склянку води
зранку їм каші(100гр)+овочі або 2 яйця + овочі (150 гр) будь яких
1-й перекус будь-які фрукти (250)
обід м´ясо (не жирне) або птиця або риба (100-130) + овочі (150-170) або суп (не на мясному бульйоні )
2-й перекус білковий (горіхи (крім арахісу) не смажені і не солоні (30 ) або творог 100+150 кефіру чи 250 кефіру
вечеря 2 яйця (якшо зранку не їла)чи білий сир чи риба (100)+150 овочів (крім картоплі, буряка, моркви)
перед кожним приймом п´ю склянку води
1-й перекус будь-які фрукти (250)
Аноним_568• 19 января 2014
так мені порадила дієтолог. вага сходить помалу, але я не буває голодна ніколи за 3,5 місяці скинула 18 кг, теж поки ще годую. Якшо ви спочатку будете голодні можете трохи збільшити порції.