Зараз почне все на ФСБ спихати, а сам в бєлом😆
Ответ дляPerla9
И про срочников он не знал. Какой-то не президент, а Незнайка
Якщо правда те, що тв покпзують то вони там зашугані по нємогу))
Ответ дляЕвга-9246
Скоро виясниться, що він і про напад на нас не знав. Нє ну а чо
Може якраз 17 березня буде кінець
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Упс, ошибочка вийшла.
Цікаво, хто йому ’очі відкрив’?))
Може олігархи вже наїхали?
Ответ дляЧаЧаЧа
Відкриваю такі теми зі словами ’Новина’. Думаю, НАРЕШТІ!
Це все скінчилося.
Можливо це початок кінця війни🙏🙏🙏
Ответ дляPerla9
Старенький, можна все на маразм і шизофренію списати
Ответ дляДеЖаВю
А може воно спєціально розігрує, мовляв, «це вони винні, що мене не проінформували, що в Україні такі файні люди. Сьогодні ж забираю останки армії до Расєі»
Дай то Бог
Ответ дляPerla9
Тоді навіщо говорити про це взагалі?
Написала та й написала.
Мирослава_• 11 марта 2022
Ответ дляNatella777
А вы слышали что заявила РФ только что на совбезе ООН?🥴
Господи, що вони ще придумали?
Natella777• 11 марта 2022
Ответ дляMiss-Miss
не чули. Напишіть
Что РФ нашла в Украине много биолаборатории которые выращивали сибирскую язву, чуму, и мы отловили птиц из РФ и хотели заразить их и отпустить, чтоб они всех в РФ заразили