Lili1234• 13 марта 2022

Ехать в Финляндию?

Здравствуйте , 2 детей уезжали с Харькова когда бомбили , уехали в Запорожскую область там тоже бомбили 10 дней сидели в бомбоубежище, ели уехала оттуда 😭😭😭на свой страх и риск((( уехали во Львов, тут постоянные тревоги , ещё и сегодня бомбили((некуда спрятаться получается в Украине🇺🇦 ???!!(( все родственники просят уехать за границу, я очень боюсь с двумя детьми сама😭😭 самой младшей 1,5 года😭😭знакомая живет в Германии, но знакомая приютить не может,есть только один вариант Финляндия, родственники в Финляндии могут приютить, Что делать уезжать в Финляндию? 😭😭
Результат:
вже голосів: 153
135 (88.24%) Уезжать в Финляндию
13 (8.5%) Сидеть во Львове
5 (3.27%) В Германию но жить не понятно
Alysіa• 13 марта 2022
Я бы даже не колебалась, конечно же ехать в Финляндию !
Жужa• 13 марта 2022
З такою малечею вам краще виїхати
JENYABEST• 13 марта 2022
Ответ дляAlysіa
И я, если бы были родственники
Onyx83• 13 марта 2022
Едьте в Финку. Особенно, если свои там есть.
виканастя• 13 марта 2022
Если там есть родственники, конечно бы поехала
олена олена• 13 марта 2022
Їдьте. Можна і в Німеччину. Там багато сімей приймають українців, безкоштовно, навіть годують
semenkovahka• 13 марта 2022
Я б також виїхала до Фінляндії, якби було до кого. Але хай вам знайомі тамтешні добре розкажуть чого не можна робити з дітьми (ні в якому разі не прикрикнути, не смикнути і т.д.) Ювенальна юстиція там сувора...
E-ducate• 13 марта 2022
1. Чим конкретно ’родичі’ в Фінляндії можуть допомогти? Не теоретично ’приїжджайте , щось придумаємо’. Які реальні пропозиції - житло, кошти, робота?
2. Фінляндія - як будь-яка Скандинавська країна дуже не дешеве задоволення.
3. Не розраховуйте на довготривалі виплати від країни. 1-2-3 тижні вас погодують, далі самостійно.
4. Ким сможет працювати і як швидко?

Я не кажу, що не треба їхати, але слід тверезо зважати і розраховувати на себе виключно. Всі ці далекі родичі і знайомі-знайомих у 98% ні про що.
Без знання мови перший час слід бути готовим до важкої фізичної праці і проживання, в кращому випадку, у гуртожитку
автор Lili1234 • 13 марта 2022
Ответ дляE-ducate
4. Ким сможет працювати і як швидко?

Вроду бы они сказали есть какие-то выплаты, только сколько они не понятно …. 300 евро на взрослого и по 200 на ребёнка….
Распродажа СП• 13 марта 2022
Вчера ж уже был вопрос про Финляндию.
Одно и то же
E-ducate• 13 марта 2022
Ответ дляLili1234
300 евро - це взагалі не сума для Фінляндії. У вас же є доступ до Інтернету, погугліть середню оплату і вартість життя в цій країні.
Що з садочками для молодшої дитини, ви вже дізнались? До роботи на рибному заводі готові?

Зараз ви не знаєте нічого. Тому залишатись у Львові, поки не продумаєте і не з´ясуєте всі деталі
автор Lili1234 • 13 марта 2022
Ответ дляРаспродажа СП
Вчера ж уже был вопрос про Финляндию.
Одно и то же
Извините, не видела, сбросьте ссылку пожалуйста
Нани Брегвадзе• 13 марта 2022
Конечно же, ехать.
vetka• 13 марта 2022
коллега поехала. там очень дорогая жизнь. вчера писала пост об этом.
Soufit• 13 марта 2022
Ответ дляvetka
І клімат не кожному підійде
автор Lili1234 • 13 марта 2022
Ответ дляvetka
Можете сбросить пожалуйста ссылку на пост
автор Lili1234 • 13 марта 2022
Ответ дляSoufit
І клімат не кожному підійде
И за это очень переживаю это юг конечно Финляндии , но по сравнению с нами холодно 🥶
vetka• 13 марта 2022
Ответ дляLili1234
Она подробно не описывала цены. написала, что очень дорогая жизнь. она и муж стоматологи в своей клинике. т.е люди как минимум не бедные.