Лисюн• 13 марта 2022

А подскажите, студентов стационара пропускают на границу?

Просто соседка собралась ехать в Польшу с 19 летним сыном, студент стационара 3 курса. Говорит, что есть приписка, что им можно.
Oleksa1551• 13 марта 2022
Ответ дляgoodsun
Вот список тех, кто может выехать в возрасте от 18 до 60 лет
Вы понимаете, 1й пункт что такое? Ничего не ясно
ovfam• 13 марта 2022
Ответ дляМятка
Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також:

здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти.
Откуда взято?
Asvika• 13 марта 2022
Ответ дляovfam
Откуда взято?
https://www.yurfact.com.ua/fakty/chy-mozhut-studen...
Згідно статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти.

На підставі вищевикладеного студентів денної або дуальною формами здобуття освіти повинні пропускати за кордон. Однак сьогодні ситуація в пунктах пропуску абсолютно інша – ДПС України не пропускає студентів за кордон, посилаючись на те, що чоловікам (18-60 років) заборонено покидати територію України.
смакота• 13 марта 2022
Нет
Shaan• 14 марта 2022
Ответ дляkh0110
значит не все его или не все записаны на него
Или не оформлено свидетельство о многодетности. Или просрочено.
У меня все многодетные знакомые, у кого документы были в порядке, уехали без проблем
Yuliya3012• 14 марта 2022
Ответ дляЯся222
Белый билет не значит непригоден, там часто пригодны в военное время.
здравствуйте. можно ссылку пожалуйста. по названию не могу найти. спасибо большое