Сінсей і резервд це польські магазини, як так могло статись, що вони досі там працюють?
Мова йде саме про реальні магазини, онлайн казали не працюють.
Що можна зробити, щоб там заблокувати їх роботу? Ато вони там дуже радіють, що хоча б ці магазини лишились.
Ответ для Sчастливая
Та я вас умоляю.
Все в открытом доступе в гугле.
А через месяц вспомните, вернется 60% тех кто сейчас типо ушел
Все в открытом доступе в гугле.
Ну знаєте потриндіти ,то не мішки носити. Бо ніхто не повертається і ті що є скоро закриються, бо платоспроможність прямує до нуля.
Фейк такий ж як і з картою мір)