Завжди мріяла, зараз ніби то час кудись виїхати хоч не на довго. І от згадала про Грузію
Ніхто туди не поїхав?
Ответ дляok1904
як планували туди добратися?
От так теоретично. Я аідпочивала в Батумі декілька сезонів, коли поміняли уряд на проросійський, вже той відпочинок був не таким колоритним мені у душі.
Це думки. Бачу мапу, дістатись нема як….
lapushka25• 16 марта 2022
Знакомая уехала туда 5 марта. Встречают как своих, пылинки сдувают. Проезд бесплатный, скидки в кафе, такси. Рашистов пока не встречала. Но общалась на эту тему с местными. То они очень негативно настроены к ним, отказываются селить и обслуживать. Это уж точно лучше, чем детям сидеть в Украине под обстрелами.