Здивувалась, коли сьогодні від учениці онлайн почула, що до неї їде тато.
Він призивного віку, не багатодітний, не інвалід. Вона щось почала розповідати, що наче по службі.
Мені стало цікаво, то хто ж може ще "звалити" з країни. І от що знайшла: На період дії правового режиму воєнного стану чоловікам – громадянам України, віком від 18 до 60 років, обмежено виїзд за межі України.
Але згідно з Законодавством є виключення, зокрема, це особи, які мають:
▪️ посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік
На спеціальному військовому обліку перебувають військовозобов’язані, заброньовані за органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями на період мобілізації та на воєнний час, який ведеться в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Mira29-c3c3• 16 марта 2022
Ответ дляartushik
Изрядная часть госбл*дей прикрыта белыми билетами или ’броней’. Прокуроры, судьи и прочие бесценные люди, включая 450 дармоедов ВР на фронт не рвутся.
Ой як файно 👍👍👍👍👍
Honeymoon20• 16 марта 2022
Ответ дляanosik
Ну то, что на фронт не рвутся, это одно, а уехать из страны, когда по идее они должны на госслубе выполнять свои функии, это совсем другое. Собственно говоря, они потомц и освобождаются от призыва, что нужны на службе.
Вы б лучше своими делами занимались, репетитор вот и занимайтесь , а не выясняйте за чужих людей. Поверьте ситуации очень разные, лучше вам даже о таких ситуациях не знать
ku4eravaku4erava• 09 мая 2022
Ответ дляartushik
Я вам больше скажу, уже 22 февраля 1 неплохой новострой населенный прокурорами и прочими ’бесценными спецами’ был наполовину пуст, они все шустро драпали в Борисполь.
А с верхов населению спускали бодрые речи о спокойствии и пикниках. Верхушка поп эстрады и приближенные лизоблюды вроде Гордона выезжали целыми стадами очень вовремя и заранее до введения ВП.
Так мы тут перекличку делали кто верит, а кто нет, кто вам виноват, что не поверили,