anonimka_911• 17 марта 2022

Кто беременный выехал в Польшу?

Где собираетесь наблюдаться? Куда вообще тут идти в таком случае?
celebrity• 17 марта 2022
Безкоштовно - в поліклініках NFZ за місцем проживання. Лікарі там так собі але будуть безкоштовними необхідні аналізи та обстеження.

Платно - є багато приватних клінік, кабінетів та лікарів. Лікаря можна підібрати на сайті znanylekarz.pl
Ціна прийому 200-350 зл за прийом в залежності від рівня клініки, лікаря та обладнання.

В Польщі до 28 тижня гінеколог 1 раз на 4 тижні, 28-36 - раз на два, після 36 - щотижнево