Ekaterina_M• 17 марта 2022

Подоляк о встрече ху*ла и Зеленского

В течении ближайших недель
Как так, от Украины за это время ничего не останется ...
В молнии увидела
lilu502• 17 марта 2022
Ответ дляGadi
Договариваться о прекращении огня, хоть круглые сутки сидеть на переговорах, искать рычаги воздействия на этого психопата.
нема ричагів. І таке буває
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляAHetfield
То зрозумійте вже своєю головою, що якщо Україна в цій війні не вистоїть, то не буде ні України, ні українців. Жити хочуть всі. Миру хочуть усі. Але руського миру нам не треба.
Не хочуть українці руського миру, це і моєю головою і любою другою зрозуміло.
Але як Україна вистоїть проти тварюки??? Союзників немає, зброю дають - спасибі велике! Але військових, які вміють використовувати ту зброю, вбивають щодня, гинуть мирні люди щодня, гинуть діти щодня! Виходить, що наше винищення - це просто питання часу(((
AHetfield• 17 марта 2022
Ответ для@nna
Так що ви пропонуєте?
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Так що ви пропонуєте?
Я не можу нічого пропонувати, бо можновладці мене не питають і слухати мене не будуть. Плани у них наполеонівські. А якщо не вийде, то будуть роздавати за кордоном слізні інтерв´ю про те, що вони хотіли як краще. Мене дивують звичайні люди, які їм піддакують і кидаються на тих, які мають іншу думку і вміють мислити в реальній площині
Бонні Паркер• 17 марта 2022
Ответ для@nna
Якщо ви не можете нічого запропонувати, то навіщо писати фрази на зразок ’наше винищення -- це питання часу’? Чесно, я не розумію. Від цього, що ви це написали, щось змінилося на краще? Вам особисто це допомагає триматися? В реальній площині зараз мислять ті, хто розуміє, що перемога -- єдиний вихід. Якщо не зупинимо їх зараз, вони вбиватимуть нас і далі. І вб´ють усіх, до останнього. Чому ви не можете цього зрозуміти?
AHetfield• 17 марта 2022
Ответ для@nna
Я втомилася повторювати одне й те саме Доки рф ставить нам повний ультиматум, це не перемовини і не дипломатія. Це поразка. Чи ви думаєте, що справа лише в ордло та Криму? Просто як горохом об стіну з вами розмовляти. Ідіть цілуйте чоботи російським солдатам.
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
Я не раз писала, що розумію це може навіть краще за вас, не повторюйте одне і теж.
Чому написала? Бо це правда. А ще тому, що я проти того, як на форумі тим, хто пише правду затискають рота і називають кремлівськими ботами
AHetfield• 17 марта 2022
Ответ для@nna
І яку правду ви написали?
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляAHetfield
По-вашому перемовини це поразка, йти до останнього українця - це не поразка, так?
Ідіть сама цілуйте, що хочете, і не вказуйте, що мені робити.
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляAHetfield
І яку правду ви написали?
Що йти ’до останнього українця’ - це утопія
Бонні Паркер• 17 марта 2022
Ответ для@nna
На форумі блокують тих, хто в час війни розповсюджує серед і так виснажених і стривожених людей заклики до капітуляції і зневіри. На мою думку, адміністратори дуже правильно роблять, коли банять таких людей. І на запитання: ’Що ви конкретно пропонуєте зробити?’ ніхто з таких ’правдолюбів’, як ви, чітко відповісти не може.
Яся222• 17 марта 2022
Ответ для@nna
Вы как раз мыслите не особо реалистично, если думаете, что сдаться или пойти на все их условия улучшит ситуацию для обычных людей. Они республики проросийские не пожалели, мужиков насильно отправили воевать, война так также продолжается, а нас прям пожалеют? Наши жизни для них ничего не значат и значить не будут.
AHetfield• 17 марта 2022
Ответ для@nna
Ви тупа? Чи сліпа? Росія не іде на компроміс. Вона тільки ставить нам ультиматум. То це перемовини? Ви ще вірите в дипломатію з цією країною? Особисто ви вже пограли. Співчуваю.
AHetfield• 17 марта 2022
Ответ для@nna
Ви папуга?
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Не хаміть, я вам не хамила, а ви вже зробили це не один раз

Ви безпосередній учасник перемовин і знаєте точно хто там на що йде
AHetfield• 17 марта 2022
Ответ для@nna

Я вам все сказала.
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
Жодного заклику до капітуляції не пролунало від мене, не фантазуйте.
Я висловлюю свою думку
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Я вам все сказала.
Дуже добре
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Ви папуга?
Не хочу з вами спілкуватися, на все добре
Бонні Паркер• 17 марта 2022
Ответ для@nna
Я висловлюю свою думку
То висловіть нарешті ту ’думку’ і скажіть чітко: що потрібно зробити, аби досягти миру?
@nna• 17 марта 2022
Ответ дляБонні Паркер
Я не знаю і я вже це говорила
автор Ekaterina_M • 17 марта 2022
Дiвчата, дякую всiм за спiлкування, за висловленi думки.
Багато чого зрозумiла для себе.
Закриваю тему, бо починаються образки, сварки мiж нами.
Тримаймося!
Бонні Паркер• 17 марта 2022
Ответ для@nna
Я не знаю і я вже це говорила
Зрозуміло. Не ображайтеся, але в такому разі не варто й вступати в дискусії на політичні теми. Форум читає багато українок, які зараз і так пригнічені, і те, що ви писали, їм оптимізму точно не додасть. Я вам не вказую і не хамлю, просто по-людськи прошу: не обговорюйте питань, в яких абсолютно не розумієтеся, бо цим ви підіграєте нашому ворогу, сіючи серед людей паніку. Сподіваюся, ви зрозумієте, що я хотіла до вас донести.