Дівчата, чоловік сьогодні поїхав у воєнкомат стати на облік, бо ж мобілізація. І йому сказали прямо завтра на 9 ранку під воєнкомат. При собі мати двоє трусів, двоє шкпрпеток, бути вдягненим тепло, на третій день видадуть форму. Про чоловіка: 45 років, не служив в армії, зброю в руках ніколи не тримав. Куди його повезуть???
Ответ дляOlgusya
Бо це шок. Я думала, він відмітиться і все. Людина не служила в армії ((( Дезертиром бути не хотів, тому поїхав. Якби не поїхав, потім була б кримінальна відповідальність, що не з´явився. Він ще й зараз знятий з прописки.
Автор , от всег сердца желаю вам мира.
Чтобы дальше учебки не нужен был .
Ответ дляOlgusya
Мой тоже не служил
Только военная кафедра
Пошёл встал на учёт
Пошёл добровольцем, у него льгота - трое детей, но все равно пошёл
Только военная кафедра
Пошёл встал на учёт
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляgizma2019
моя перемога это семья живая
Рецепт дали вище - вивозьте в бебі-боксі.
__Kvitka__• 17 марта 2022
Ответ дляOlgusya
Ви думаєте він один такий? І чому тульки ті що служили повинні зараз нас захищати?
В учебку його можей повезуть, але зараз тих хто служив багато і так. Моего зятя теж так забрали, сказали що і такі тре, буде кашу варити або патрони підносити, зараз в Одесі в часті, у них там поки ще тихо.
Ответ дляkollarova-oksana
Сомневаюсь что на 3й день дадут форму , но кормят 3р тепло одеваться полотенце взять , дать с собой от простуды холодно спать в одежде спят мой простыл пока тем.нет , взял только парацетомол и пластыри на всякий случай и уколы от спины
Ваш має досвід служби в армії?
Стрекозявка• 17 марта 2022
Ответ дляgizma2019
нет, просто для меня шок такое, как можно жене не сказать
Господи Боже... Не бесите, ну. Что Вы как ребенок
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляЛиса Порш
Знаете, хоть я с вами и спорила во многих темах, но искренне уважаю людей у которых слова не расходятся с действиями.
Желаю вашим близким вернуться поскорее с победой
Дякую, бажаю нам всім перемоги якомога швидше!
Чим більше чоловіків піде на фронт, тим швидше ми переможемо. І тим менше буде поруйнованих міст і загиблих дітей.
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляOlgusya
В нас немає дітей.
Тоді взагалі незрозуміло. Під обстрілами навіщо сидите? Нема чим їхати, пішки йдіть, якщо час втратили.
Ксюша-Ксюшенька• 17 марта 2022
Ответ дляgizma2019
мой бы сказал, просто для меня это шок такое...я реально теперь военкомата больше бомбежек боюсь
Откуда вы знаете, может иногда узнать правду - куда больший шок)
Некоторые говорят, наверное, но с такими в разведку не пойдешь)
Ксюша-Ксюшенька• 17 марта 2022
Ответ дляgizma2019
Интересно, сколько его секретов вы не знаете
, а думаете, что знаете все
frumoasa17• 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
Українці не повинні воювати тільки людьми, ми не рашка, а тільки розумом та стратегією. Нехай вони кладуть своє м’ясо.
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляgizma2019
для меня нет ничего хуже неизвестности, но это я, может для кого все иначе
Всі дружини і матері в такому ж становищі. Терпіть і чекайте, така наша доля.
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляfrumoasa17
Демагогія.
Ксюша-Ксюшенька• 17 марта 2022
Ответ дляgizma2019
Нууу, соврать можно, что на западную бумажки перебирать отправили, и вы в известности и не переживаете)