З такими співгромадянами нам і рашистів не треба. Самі себе передушимо і проклянемо(((
Kristal2013• 17 марта 2022
Чем вы лучше ее сейчас ? Она вам написала, а вы решили кишки ей промыть вселюдно не снимая нимба на голове? Чё в той теме не ответили?
Лара Крофт• 17 марта 2022
Как тут рассказывали, что в Польше проклены тоже летят на тех, кто лучше одет
Марфа Васильевна я• 17 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Серйозно? Прокльони ні за шо можна зрозуміти?
А вы верите в действие прокленов?
Kristal2013• 17 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Вы свою писанину прочитали у себя на скрине? И вы ж ессное дело совсем не не осуждаете в этой теме?
ArmUkraineNow• 17 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Звкрилась тема
Ну так лічка відкрита, для всього що ви не договорили.
Але ж цю тему ви створили не для неї, а для власної підтримки.
Я не знаю в чому суть вашого конфлікту, щоб коментувати, але ту жінку мені шкода. А вас тільки за цю тему - вже ні.
Марфа Васильевна я• 17 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Ну не дуже приємно
Вы знаете, многим в 2014 не дуже прыемно в Украине было и ничего украинцы воссоединились.
Kristal2013• 17 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Звкрилась тема
И вы решили, что имеете право осуждать ту советчицу за ее мнение?