Вопрос к жителям ЗУ, вы не *** драть в три дорого??? У вас совесть есть???
Война не только в Харькове, Киеве, мариуполе и тд
Война в Украине!!!!
А вы вместо того, чтобы поддержать своих, дерёте бабло.
Посмотрите на поляков, возьмите пример, будьте людьми, а не орками!!!!
Война в Украине!!!!
Ответ дляI_Love_London
Вы мне не тыкайте. На ЗУ принимают бесплатно в семьи. Никто в Англии отдельное жильё не даёт, а только комнату у хозяев. В Польше на данный момент свободны только лагеря для беженцев бесплатные, квартиры в аренде уже тоже подскочили.
Подскачили на 300-10000%
В Польше? Или на 5-10% разница огромная.
И кстати в той же Польше людям даже на улице помогают, кормят и последнее отдадут.
Я надеюсь что очень скоро все кто наживается очень скоро понесут наказание по высшему разряду.
Ответ дляOlga131300
Я вважаю , зараз час , що переосмислити все треба не тільки Західній Україні !
Живу на заході , сьогодні йшла і чула такий діалог між двома жінками « ого у этих хохлов не так все плохо, хорошо живут»
Коли я підійшла і сказала , чи не встидно їм , почали вибачатись .
Окей , могли б назвати нас гуцулами , бандерівцями, але ж не хохлами .
До того всього, 3 роки тому була в Харкові , так на мене так косо дивились ,що я розмовляю українською .
Хоча ,альооооооо, це державна мова і я у своїй державі .
Тому переосмислити зараз треба всім і багато всього.
Квартири за нормальними цінами вже давно зайняті , тому або за високими,або вам повезе - і знайдеться за нормальною.
А вечірки які закатують, а бухло як шукають....
Капець, таке враження, що дехто не від війни тікав, а на курорт приїхав
kykysia@@@• 17 марта 2022
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
а чого ще можна чекати від рашистського троля - ні словникового запасу, ні можливості сформулювати думку, ні грамотності, ні інтелекту, ні усвідомлення причинно-наслідкових зв’язків - тяжко на світі такому персонажу
Ответ дляmalva08
Образливо за оцей стереотип західняка-здирника, який ненавидить всіх, хто розмовляє російською. Він же і ліг в основу ідеології рашистської ’спецоперації’, та продовжує лобіюватись на форумі. Такі бариги, що наживаються на людській біді, є всюди і з цим можна боротись законними методами - скаржитись у місцеві ради чи тро
Нет никакого стереотипа. Люди разные, везде, и на востоке разные, и на западе. Кто чем богат, тем и фонтанирует. Помогаете? Люди точно останутся вам благодарными и добро к вам вернется. Ну, а для тех, кто пытается нажиться : такие деньги щастья не принесут
Ksenia-e9d7• 17 марта 2022
Ответ дляliberdih
Так я уже писала про куму. Погулять и побухать она ехала. Первая сбежала из относительно тихого городка и все ей должны. А то страдалица ’такой ужас пережила’, аж 2 раза сирену услышала
Olga131300• 17 марта 2022
Ответ дляliberdih
1000%
У мене взагалі без слів
У нас є школи , які приймають переселенців, живуть там безплатно, харчуються і так далі
Так ось , підходить одна жінка і каже « Мы бы хотели картофель в мундирах, а не тот ,что вы нам готовите»
Хочете ? Без питань , у ресторани- там любе кіно за ваші гроші)
У мене взагалі без слів
Ответ дляdelf_09
Ну ви праві, от сьогодні вже одне відкриття є.
Не шановна gizma2019 піддакує іншій не шановній і сокрушається, чой то з зу не почали.
Це гірше донецьких сєпарів. В них то якесь своє збочене переконання, а тут…
Ну але хоч буду знати, що ви ватниця)
вы не в Украине?
Kusalochka• 17 марта 2022
Ответ дляameli25
Удалено администрацией...
Не позорьтесь
Первые пару недель советчицы стеснялись и старались держать лицо) и вот говнецо поперло

I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ длякофейня
Уся Європа допомогає житлом безкоштовно, їжею.
А свої нажертися не можуть ,на своїх.
Все ЗУ допомагає безкоштовно прихистком й їжею. Але не окремими квартирами, як і у Європі.
Anjavoloschykk• 17 марта 2022
Ответ для88_Наталья_88
Но не верят же некоторые! А приграничные села пустые почти стоят. Но сейчас тоже меня обхаят
Та бо для чого говорити таке.Я якраз з прикордонного села.Не стоїть пусте,всі працюють.Так багато поїхало людей.Але ж для чого казати,що пусті?Ви може сказати конкретно про які села?райони?Області?Чи ви тільки так узагальнено можете?
Mira29-c3c3• 17 марта 2022
Ответ для_MadonnA_
Жиночки с ЗУ, которые так яростно защищают свой регион и ставили жалобы на мой пост , жду предложений по аренде с адекватными ценами в личку ) хватить трепаться , докажите делом
От вам точно не запропонувала б ,жіночко .
July_StockShop• 17 марта 2022
Ответ дляPmB
На что ведутся? Вы сейчас на ЗУ? Так все и есть . Цены выше космоса. Наживаются на всем .
Я последние годы живу в Черновцах до этого 15 лет прожила в Харькове, мы приняли своих знакомых 8 человек абсолютно бесплатно + еще людей на переночевать, которые ехали заграницу. Отдали кучу одежды переселенцам, возим вещи, плетем сетки и такие же люди в моем окружении. Поэтому не очерняйте всех подряд, а то просто руки опускаются.
Anjavoloschykk• 17 марта 2022
Ответ дляKusalochka
Ой, давайте не будем. В большинстве. Прям рекламы открыто.
Не правда.Не в більшості.А в селах де великі діаспори.В мене велика родина і в чоловіка.Жрдноі людини з двома паспортами.З
I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ дляMaria Rem
Подскачили на 300-10000%
Три недели войны, квартиры уже давно все сдали. Те, что остались - коммерческие для бизнеса или разводняк, вы понимаете???
Тут тоже всех селят, кормят, раздают вещи и все бесплатно. Рестораны кормят бесплатно детей до 12 лет, некоторые и взрослых.
I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ дляliberdih
Kusalochka• 17 марта 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Бучач. Реклама открыто. Надвирна, реклама вообще повсюду. Больше не присматривалась и не была
Anjavoloschykk• 17 марта 2022
Ответ дляCharming
Ну, у мене теж знайомий з Іспанії приїхав, привіз бронікі, каски, тепловізори і пішов у військо. Є такі люди. А є, що тікають і тішуться халявним олівцям в школі Польщі. Люди різні. Цінності різні.
От 100% тільки тут вже почали і ЗУ почали бажати бомбардувань.Як так можна?!Я просто шоковано злістю.Для чого ви так люди?Є ж різні люди-всюди.Не тільки на ЗУ.
88_Наталья_88• 17 марта 2022
Ответ длякофейня
Ви впевнені? Багатьох особисто знаєте?
Очень многих знаю. Но вычеркну из своей жизни навсегда!
Ответ дляliberdih
Живу в Франику з 94 року
Жодної людини не знаю, в якої є 2 паспорти
Жодної
Правильно,бо щоб мати інший паспорт треба в тій ІНШІЙ країні жити і працювати практично безвиїзно РОКИ,якщо натяк на Польщу то лише для резидента - а це далеко не паспорт треба останні років 5 бути в країні, 300днів максимум виїзду за всі ті 5років+працювати і сплачувати податки, і це просто карта резидента про паспорт мова навіть не йде, така людина апріорі не може жити паралельно в Україні, жіночка нафантазувала з серії бабулі на лавочках розказали
Vlada-Maria• 17 марта 2022
Ответ дляmenina
Так , потоне
Щось таке діється , чому дуже важко дати хоч якусь характеристику... Хоча ні, назву знаю - війна. Страшна війна.
Раша другий фронт відкрила