Леннешка• 17 марта 2022

про цены на съем на ЗУ

Вопрос к жителям ЗУ, вы не *** драть в три дорого??? У вас совесть есть???
Война не только в Харькове, Киеве, мариуполе и тд
Война в Украине!!!!
А вы вместо того, чтобы поддержать своих, дерёте бабло.
Посмотрите на поляков, возьмите пример, будьте людьми, а не орками!!!!
delf_09• 17 марта 2022
Ответ для88_Наталья_88
Удалено администрацией...
Не нагадаєте, ви, звідкіля? З якого міста?
Бо нік такий знайомий, а згадати не можу… не кримсянка ви часом?
Maria Rem• 17 марта 2022
Ответ дляI_Love_London
Вы мне не тыкайте. На ЗУ принимают бесплатно в семьи. Никто в Англии отдельное жильё не даёт, а только комнату у хозяев. В Польше на данный момент свободны только лагеря для беженцев бесплатные, квартиры в аренде уже тоже подскочили.
Подскачили на 300-10000%
В Польше? Или на 5-10% разница огромная.
И кстати в той же Польше людям даже на улице помогают, кормят и последнее отдадут.
Я надеюсь что очень скоро все кто наживается очень скоро понесут наказание по высшему разряду.
liberdih• 17 марта 2022
Ответ дляOlga131300
Я вважаю , зараз час , що переосмислити все треба не тільки Західній Україні !
Живу на заході , сьогодні йшла і чула такий діалог між двома жінками « ого у этих хохлов не так все плохо, хорошо живут»
Коли я підійшла і сказала , чи не встидно їм , почали вибачатись .
Окей , могли б назвати нас гуцулами , бандерівцями, але ж не хохлами .
До того всього, 3 роки тому була в Харкові , так на мене так косо дивились ,що я розмовляю українською .
Хоча ,альооооооо, це державна мова і я у своїй державі .
Тому переосмислити зараз треба всім і багато всього.
Квартири за нормальними цінами вже давно зайняті , тому або за високими,або вам повезе - і знайдеться за нормальною.
А вечірки які закатують, а бухло як шукають....
Капець, таке враження, що дехто не від війни тікав, а на курорт приїхав
Vlada-Maria• 17 марта 2022
Ответ дляameli25
Удалено администрацией...
kykysia@@@• 17 марта 2022
Ответ дляPmB
Удалено администрацией...
а чого ще можна чекати від рашистського троля - ні словникового запасу, ні можливості сформулювати думку, ні грамотності, ні інтелекту, ні усвідомлення причинно-наслідкових зв’язків - тяжко на світі такому персонажу
Alve• 17 марта 2022
Ответ дляmalva08
Образливо за оцей стереотип західняка-здирника, який ненавидить всіх, хто розмовляє російською. Він же і ліг в основу ідеології рашистської ’спецоперації’, та продовжує лобіюватись на форумі. Такі бариги, що наживаються на людській біді, є всюди і з цим можна боротись законними методами - скаржитись у місцеві ради чи тро
Нет никакого стереотипа. Люди разные, везде, и на востоке разные, и на западе. Кто чем богат, тем и фонтанирует. Помогаете? Люди точно останутся вам благодарными и добро к вам вернется. Ну, а для тех, кто пытается нажиться : такие деньги щастья не принесут
Vlada-Maria• 17 марта 2022
Ответ для_MadonnA_
Удалено администрацией...
Ksenia-e9d7• 17 марта 2022
Ответ дляliberdih
Так я уже писала про куму. Погулять и побухать она ехала. Первая сбежала из относительно тихого городка и все ей должны. А то страдалица ’такой ужас пережила’, аж 2 раза сирену услышала
Olga131300• 17 марта 2022
Ответ дляliberdih
1000%
У мене взагалі без слів
У нас є школи , які приймають переселенців, живуть там безплатно, харчуються і так далі
Так ось , підходить одна жінка і каже « Мы бы хотели картофель в мундирах, а не тот ,что вы нам готовите»
Хочете ? Без питань , у ресторани- там любе кіно за ваші гроші)
gizma2019• 17 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Ну ви праві, от сьогодні вже одне відкриття є.

Не шановна gizma2019 піддакує іншій не шановній і сокрушається, чой то з зу не почали.

Це гірше донецьких сєпарів. В них то якесь своє збочене переконання, а тут…

Ну але хоч буду знати, що ви ватниця)
вы не в Украине?
Kusalochka• 17 марта 2022
Ответ дляameli25
Удалено администрацией...
Не позорьтесь

Первые пару недель советчицы стеснялись и старались держать лицо) и вот говнецо поперло
I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ длякофейня
Уся Європа допомогає житлом безкоштовно, їжею.
А свої нажертися не можуть ,на своїх.
Все ЗУ допомагає безкоштовно прихистком й їжею. Але не окремими квартирами, як і у Європі.
Anjavoloschykk• 17 марта 2022
Ответ для88_Наталья_88
Но не верят же некоторые! А приграничные села пустые почти стоят. Но сейчас тоже меня обхаят
Та бо для чого говорити таке.Я якраз з прикордонного села.Не стоїть пусте,всі працюють.Так багато поїхало людей.Але ж для чого казати,що пусті?Ви може сказати конкретно про які села?райони?Області?Чи ви тільки так узагальнено можете?
alena2013• 17 марта 2022
Ответ дляKristinka2106
Сегодня наткнулась
Так это очень дорогой готель. Там и в мирное время такие цены были. Вся стоянка заставлена очень крутыми машинами с киевскими номерами. Кстати, там в начале войны засветился Николай Тищенко.
Mira29-c3c3• 17 марта 2022
Ответ для_MadonnA_
Жиночки с ЗУ, которые так яростно защищают свой регион и ставили жалобы на мой пост , жду предложений по аренде с адекватными ценами в личку ) хватить трепаться , докажите делом
От вам точно не запропонувала б ,жіночко .
July_StockShop• 17 марта 2022
Ответ дляPmB
На что ведутся? Вы сейчас на ЗУ? Так все и есть . Цены выше космоса. Наживаются на всем .
Я последние годы живу в Черновцах до этого 15 лет прожила в Харькове, мы приняли своих знакомых 8 человек абсолютно бесплатно + еще людей на переночевать, которые ехали заграницу. Отдали кучу одежды переселенцам, возим вещи, плетем сетки и такие же люди в моем окружении. Поэтому не очерняйте всех подряд, а то просто руки опускаются.
liberdih• 17 марта 2022
Ответ длякофейня
А свої нажертися не можуть ,на своїх.
Є місця і безкоштовні в ЗУ
А от безкоштовних квартир і хатів вже нема
alena2013• 17 марта 2022
Ответ дляVayderia
Ви нормальна таке постити? Це санаторій люксовий в який всі звьозди їздять відпочивати.
І щоб ви знали, такі готелі теж дуже допомагають, частину безкоштовно, частину за гроші тим хто має.
Это не санаторий. Готель, ресторан, бар, домики.
Anjavoloschykk• 17 марта 2022
Ответ дляKusalochka
Ой, давайте не будем. В большинстве. Прям рекламы открыто.
Не правда.Не в більшості.А в селах де великі діаспори.В мене велика родина і в чоловіка.Жрдноі людини з двома паспортами.З
88_Наталья_88• 17 марта 2022
Ответ дляspain2406
Удалено администрацией...
I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ дляMaria Rem
Подскачили на 300-10000%
Три недели войны, квартиры уже давно все сдали. Те, что остались - коммерческие для бизнеса или разводняк, вы понимаете???
Тут тоже всех селят, кормят, раздают вещи и все бесплатно. Рестораны кормят бесплатно детей до 12 лет, некоторые и взрослых.
liberdih• 17 марта 2022
Ответ дляKusalochka
Живу в Франику з 94 року
Жодної людини не знаю, в якої є 2 паспорти
Жодної
I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ дляliberdih
Kusalochka• 17 марта 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Бучач. Реклама открыто. Надвирна, реклама вообще повсюду. Больше не присматривалась и не была
Anjavoloschykk• 17 марта 2022
Ответ дляCharming
Ну, у мене теж знайомий з Іспанії приїхав, привіз бронікі, каски, тепловізори і пішов у військо. Є такі люди. А є, що тікають і тішуться халявним олівцям в школі Польщі. Люди різні. Цінності різні.
От 100% тільки тут вже почали і ЗУ почали бажати бомбардувань.Як так можна?!Я просто шоковано злістю.Для чого ви так люди?Є ж різні люди-всюди.Не тільки на ЗУ.
88_Наталья_88• 17 марта 2022
Ответ длякофейня
Ви впевнені? Багатьох особисто знаєте?
Очень многих знаю. Но вычеркну из своей жизни навсегда!
ameli25• 17 марта 2022
Ответ дляKusalochka
Не позорьтесь

Удалено администрацией...
іреннка• 17 марта 2022
Ответ дляliberdih
Живу в Франику з 94 року
Жодної
Правильно,бо щоб мати інший паспорт треба в тій ІНШІЙ країні жити і працювати практично безвиїзно РОКИ,якщо натяк на Польщу то лише для резидента - а це далеко не паспорт треба останні років 5 бути в країні, 300днів максимум виїзду за всі ті 5років+працювати і сплачувати податки, і це просто карта резидента про паспорт мова навіть не йде, така людина апріорі не може жити паралельно в Україні, жіночка нафантазувала з серії бабулі на лавочках розказали
alena2013• 17 марта 2022
Ответ дляkykysia@@@
у кожному місті є організовані безкоштовні місця - у школах, спортзалах, ітд,
Не хотят они туда.
Vlada-Maria• 17 марта 2022
Ответ дляmenina
Так , потоне
Щось таке діється , чому дуже важко дати хоч якусь характеристику... Хоча ні, назву знаю - війна. Страшна війна.
Раша другий фронт відкрила