Леннешка• 17 марта 2022

про цены на съем на ЗУ

Вопрос к жителям ЗУ, вы не *** драть в три дорого??? У вас совесть есть???
Война не только в Харькове, Киеве, мариуполе и тд
Война в Украине!!!!
А вы вместо того, чтобы поддержать своих, дерёте бабло.
Посмотрите на поляков, возьмите пример, будьте людьми, а не орками!!!!
Maria Rem• 17 марта 2022
Ответ дляI_Love_London
Три недели войны, квартиры уже давно все сдали. Те, что остались - коммерческие для бизнеса или разводняк, вы понимаете???
Тут тоже всех селят, кормят, раздают вещи и все бесплатно. Рестораны кормят бесплатно детей до 12 лет, некоторые и взрослых.
Очень надеюсь на это. Я остаюсь в центре Украины, и мне очень больно слышать как у людей последнее отбирают..
Я так верила в людей, всех до последнего, во всю нашу нацию. Без востока и запада.
А тут читаешь, то гуманитаркой торгуют то комнаты по 400 тис сдают...
Уже просто перестаешь верить в людей и доброту
I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
От 100% тільки тут вже почали і ЗУ почали бажати бомбардувань.Як так можна?!Я просто шоковано злістю.Для чого ви так люди?Є ж різні люди-всюди.Не тільки на ЗУ.
Так, же й зважаючи на тот факт, що сюди приїхало стільки людей сховатися від війни з різних куточків України.
Luchia80• 17 марта 2022
Ответ для88_Наталья_88
Меня особо порадовали те, кто 25 февраля укатил в Польшу и др. страны и оформил временное проживание, получил пособие, а свое жилье на ЗУ сдал в три раза дороже, чем было до войны. И это правда!!! Есть такие шапочные знакомые
У мене є такі знайомі , мають 4 квартири у Львові , самі втікли в Італію до сестри , живуть безкоштовно , а квартири здають.
yuliagarsia• 17 марта 2022
Мои снимают эти ИФ область аул в горах 800 чел. 45000месяц... Я в шоке
tatyko• 17 марта 2022
В каждом маленьком городке есть ответственные лица, селят бесплатно в детские сады, там продукты тоже предоставляются. В крайнем случае жить можно, никто не выгоняет. Ночевали лично в садике , Винницкая область. В Хмельницком тоже предлагали. Узнавайте на местах телефоны координаторов. Хат без условий тоже куча, бесплатно.
FearlessN• 17 марта 2022
Удалено администрацией...
Kusalochka• 17 марта 2022
Ответ дляI_Love_London
фото
Зачем это постить? Эти люди с притензиями вас кормят. Потому, что если будут голые и босые беженцы одни, то боюсь, всем будет нечего кушать. А так, дают работу и по чанам, и ресторанам и косметологам.

Кстати, местным можно губы, бухло, и жить без обстрелов? Я смотрю местные мужчины часто выпивают
Blekvud• 17 марта 2022
Ответ для Ля-Ля
В моєму ЖК в 2014 ’бідні’ східняки викуповували квартири цілими під´їздами , а тепер коли почався ажіотаж і ціни стрибнули в рази, як гадаєте скільки квартир вони здали за ’дякую’ своїм землякам ??? Правильно . Х@р цілих , і х@р десятих .
Знаєте, в пункт збору гуманітарки для біженців Вчора прийшла старенька бабуська з палочкою, і принесла 1 кг яблук, і 2 буханки хліба ( сама бідолага пекла) і каже: дівчатка, роздайте діточкам , вони ж бідні від війни втікали. Я аж розплакалась.
А тут якесь гімно вшиве, всіх західняків в болоті обваляло.
Olga131300• 17 марта 2022
Ответ для Ля-Ля
Я вам скажу більше
Не тільки у 2014 викуповують квартири
Зараз «бідні» східняки так само їх тут викуповують і здають
Kusalochka• 17 марта 2022
Ответ дляameli25
Удалено администрацией...
FearlessN• 17 марта 2022
Ответ дляBlekvud
Да это надо сделать слоганом:
Говна вшивые, приезжайте на ЗУ, мы вам рады!
Vlada-Maria• 17 марта 2022
Ответ для_MadonnA_
Напитись Боржомі за 2000 дол в місяць ? Дякую )
хоч би мовчала вже, не підтверджувала своє реноме
ameli25• 17 марта 2022
Ответ дляBlekvud
Так, власне вшиве, і бажає війни, бомб, вшиве кидає свої дітей щоб ’пагулять, пивка папить’, вшиве годуєш, а воно тебе матом криє.. От таке воно вшиве є і буде і війна не змінить. Це інший менталітет.
Була одна у нас з Харкова з сожителем, молилася на нього, два дні. На дитину, нул уваги. Так воно, отой сожитель, замість того щоб дитині купити їжу, кави дорогої італ купило, машинку дорогу на пульті.

Боже, дитину ми нагодуємо, своїх обох маю, але ти ж скотина двояйцева, яка нахер кава і машинка у війну! І мамаша та, видно, недолуга.
Хоча, таких у Львові тоже є.
Але соррі, більше не хочу. Переночували 2 ночі, той бігав всю ніч дивився і буркав що на подвірї аж дві машини (! Рагуля хвилювало це питання)
’Живут, видители.. ’

Я дуже скоро, зметикувала і сказала що його дані у віфськомат подаю.
Зразу зранку у нього зявилися справи і поїхали.
Але у рвк я таки здала.
Mira29-c3c3• 17 марта 2022
Ответ дляdelf_09
Пост з якого місця тре почату війну я прочитала і ваше схвальне.
Тому тут лишається тільки одне - вслід за руским військовим кораблем!
Та то стахановка тутешня .Сьогодні цілий день працює і працює 😠😠😚
I_Love_London• 17 марта 2022
Ответ дляMaria Rem
ameli25• 17 марта 2022
Ответ дляKusalochka
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 17 марта 2022
Ответ дляkykysia@@@
конкретно прошу, а не провокації від нульової консерви
А помітили, як активізувались, ніби по відмашці?
-Галина• 17 марта 2022
Прошу всіх кидати скарги на теми які сіють сумніви в єдності українців перед бідою.

Замість того щось висвічувати 000.1% проблем, покажіть роботу волонтерських штабів та простих людей, які роблять все безкоштовно для фронту.