Olgusya• 17 марта 2022

В кого чоловіки в ЗСУ, зайдіть, будь ласка

Дівчата, чоловік сьогодні поїхав у воєнкомат стати на облік, бо ж мобілізація. І йому сказали прямо завтра на 9 ранку під воєнкомат. При собі мати двоє трусів, двоє шкпрпеток, бути вдягненим тепло, на третій день видадуть форму. Про чоловіка: 45 років, не служив в армії, зброю в руках ніколи не тримав. Куди його повезуть???
автор Olgusya • 17 марта 2022
Не знаю, чи писати місто
irina _d• 17 марта 2022
В учебку
Гоа• 17 марта 2022
В своєму місці буде, можливі потім ротації..
Ксюша-Ксюшенька• 17 марта 2022
В учебку отправят
frumoasa17• 17 марта 2022
Вам ніхто не скаже куди, але спершу в учбову частину, а потім, як вийде.
автор Olgusya • 17 марта 2022
Ответ дляirina _d
В учебку
У вас у когось був досвід? Скільки триває учебка?
Polz• 17 марта 2022
Раджу купити зручні військові кросівки в спец магазині
Ксюша-Ксюшенька• 17 марта 2022
Ответ дляOlgusya
90 дней
Борисфенка• 17 марта 2022
Що за смішні питання? Куди треба, туди і повезуть.
Чоловік в ЗСУ.
КРАСА-КОСА• 17 марта 2022
В учебку на місяць. А тоді проходження строкової.
А потім ніхто не знає.
СтрашнаяНаташа• 17 марта 2022
В учебку.
автор Olgusya • 17 марта 2022
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
В учебку отправят
На скільки днів?
BloomBom• 17 марта 2022
Ужас( а пишут что полно добровольцев((
Гоа• 17 марта 2022
Чого всі пишуть про ’учебку’ , мій чоловік в зсу з першого дня добровольцем пішов, навчають на місці
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляOlgusya
На скільки днів?
Учебка зараз скорочена, від 7 до 20 днів, позавчора указ був.
irina _d• 17 марта 2022
Ответ дляOlgusya
Знакомый был пару недель в учебке. Но он служил срочную в свое время. Для не служивших не подскажу, возможно, и дольше учебка
Ксюша-Ксюшенька• 17 марта 2022
Ответ дляOlgusya
На скільки днів?
90 раньше было, сейчас может ускоренный курс), не знаю точно. Моему сразу в строй
BloomBom• 17 марта 2022
Ответ дляOlgusya
На скільки днів?
Сейчас от 7 до 30 дней могут сокращать, а вообще 90 дней
Напишите мне в личку город, если можно
автор Olgusya • 17 марта 2022
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
90 дней
Не забагато для воєнного часу?
автор Olgusya • 17 марта 2022
Ответ дляКРАСА-КОСА
А потім ніхто не знає.
А скільки триває строкова? ((
автор Olgusya • 17 марта 2022
Ответ дляГоа
Піхота?
автор Olgusya • 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
А срочки далі нема, одразу на фронт?
Борисфенка• 17 марта 2022
Це не строкова, це війна. До перемоги.
Тетя Фрося• 17 марта 2022
Моего родственника забрали прямо из-под военкомата, жена привозила одежду всю. Повезли на обучение, куда не могу вам сказать, но это не передовая точно. Одежду уже получил, учится стрелять, все что нужно им знать, всему учат. Длится это будет 10 дней, потом .... блин не знаю можно ли тут такое писать, наверное не буду рисковать, если интересно напишу в личку.
frumoasa17• 17 марта 2022
Ответ дляКсюша-Ксюшенька
90 дней
Вже ні, десь була інформацію що максимум місяць, а на деяких спеціальностях і 2 неділі.
автор Olgusya • 17 марта 2022
Ответ дляBloomBom
Ужас( а пишут что полно добровольцев((
Нас це теж шокувало. Мій чоловік не боягуз, настрій нормальний. Але по суті його загребли.
КРАСА-КОСА• 17 марта 2022
Ответ дляOlgusya
А скільки триває строкова? ((
Я не скажу Вам
Це сьогодні сказали у ВК знайомому, який так само не служив, але став на облік.
І йому сказали чекати дзвінка.
Борисфенка• 17 марта 2022
Ответ дляOlgusya
А срочки далі нема, одразу на фронт?
Хтозна, може фронт, може тил. Вам це знати необов´язково, це взагалі військова таємниця.
Вчіться мовчати. У мене є стандартна фраза ’Чоловік і син в ЗСУ, подробиці після перемоги’.
Гоа• 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
100%
автор Olgusya • 17 марта 2022
Ответ дляБорисфенка
Це не строкова, це війна. До перемоги.
А ротації є?