Ответ дляАдрон Барион
Краще за все туди де є знайомі. У Чехії дають першу допомогу 2500 на кожного. 2500 за відкриття рахунку в банку на кожного. Планується допомога 5000 , не знаю чи на дітей стільки ж. Множте на 1,3 грн курс. Продукти дуже дорогі. Якщо у Польщі дешевше ніж в Україні то тут +100 + 200 % до українських цін. Те саме з засобами гігієни . Нізорал шампунь купувала за 400. В Україні 200. Але можна взяти одяг безкоштовно, мабуть їжу теж. В Празі пропонували поселення , тобто на вулиці нікого не залишають. Але то ще раніше було коли я приїхала. В Польщі вроді по 500 злотих на дитину дають. Я думаю якщо нема знайомих краще Польща , якесь маленьке містечко. Дивіться на північ Польщі.
Продукты по цене как в Киеве. Индейку взяла по акции за 110 крон за кг, хлеб, молоко, овощи доступны абсолютно. Искала секонды, выехали в чем были, нет вещей, так в Примарк купила футболки по 80 крон, спортивные штаны по 300, ботинки ребёнку за 280 кожаные