осинка• 19 марта 2022

Німеччина. Евакуація

Хто знає умови?
Можливо має посилання.
Чи просто напише….

Німеччина правила перебування в краіні неповнолітніх біженців без супроводу батьків.

Умови. Порядок перебування, навчання.
Соц матеріальна допомога надається?

І що буде з дитиною, якщо їй через кілька місяців виповниться 18…куди переведуть?
Yulia126• 19 марта 2022
Про это не подскажу. Мои поехали туда, временно их поселили ненадолго, а дальше надо самому искать жилье. И такой волонтерской помощи, как в Польше, там нет. Злесь в основном всё сам.

Vesy• 19 марта 2022
Я думала хотя бы дочь отправить в Германию к сестре, дочери 17 лет. Сестра узнавала за несовершеннолетних. Ей сказали так: оформляет опекунство, проверяют условия жизни и ребёнок живет у родственников, ходит в школу. Но я так и не могу решиться. Когда в Украине закончится война, то все со статусом временное убежище обязаны покинуть страну и боюсь, что мы со школой (а у нас выпускной класс) пролетим везде (((
Ангелиночка31• 19 марта 2022
Ответ дляVesy
Дитина може навчатись дистанційно у одній з шкіл України і отримати свідоцтво у червні.
автор осинка • 19 марта 2022
Так.
З Німеччини дистанційно вчитись в Україні. Інакше ніяк.
Але і в Німеччині можна мати запасний варіант. Це курси з нім мови. І школа.

А як далі із вступом в Німеччині?
автор осинка • 19 марта 2022
Повернутись в Україну ніколи не пізно. Відпустять.
Очного ЗНО точно поки не планується, як і вступу у вузи((((