Вже більше 2 тижнів у родичів на ЗУ з донькою 2,8 років. Чоловік наполягає, щоб їхала до Польщі, там у нас куми ( хрещений з жінкою). Ніби допоможуть знайти кімнату, віддам малу до садочку, а сама піду на роботу. Польську мову знаю. А тут я сижу у родичів. Чоловік каже, що невідомо наскільки це все затягнеться, скільки ще родичі будуть спроможні приймати нас. Я не знаю як правильно зробити. Боюся невідомості, хоча в Польщі жила 1,5 року і працювала. Але це було без дитини. Щоб ви зробили?
Результат:
вже голосів:
84 (66.14%)
Їхати до Польщі
27 (21.26%)
Залишатися на ЗУ
16 (12.6%)
Результати
Ответ дляE-ducate
На ЗУ з садочками точно простіше, мою дитину взяли без питань, сказали, що в групі було 16 дітей, зараз місцевих залишилось 2 + ще 4 з переміщених по Україні
А житло? Автор щось за 30 знайшла, знайомі шукали, то від 50 тис.лише. іце порожні квартири, де спиш на своєму карематі. Дитину до школи візьмуть, але десь треба ще стіл і стілець купити, щоб уроки робити. А на який період ти той стіл купуєш і за що....
hapitska o• 19 марта 2022
Ви знаєте,я б поїхала в Польщу.Це моя точка зору.Можливо,на даний момент,вийде так,що у вашій сім´ї Ви зможете заробляти кошти,щоб утримувати сім´ю,а не чоловік,бо невідомо як повернеться.Дитина буде під наглядом у садочку,ви працюватимете.Будуть у вас власні кошти,ви не будете залежати в цьому плані ні від кого.
Пишуть багато,що кому ми там потрібні..так,може й так.Але що дасть вам сидіння на ЗУ,там ціни на оренду житла виросли втричі.
Це особисто моя точка зору
Мармедадка- шоколадка• 19 марта 2022
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Я сама с машиной. За рулём.
Пересекла границу со Словакией. Там - контроль.
Дальше - свободный полет. Но в Словакии не включился роуминг ни на одном телефоне. Ехала по бумажной карте. В горах сплошные серпантины с узкой дорогой. Ребенка вытошнило всего.
Еле доехали до Польши и ее нормальных дорог.
Между странами Евросоюза нет границ.
Остановились в отличной Польской гостинице, заплатив 800 грн за номер на двоих.
На следующий день проехала 900 км за рулём до Щецина.
На этой неделе мотались между Польшей и Германией.
С четверга на границе стран стоит патрульная полицейская служба. И останавливает ВСЕ машины с украинскими номерами. Выясняют куда и зачем перемещаемся.
По слухам - бояться захода в страны диверсионных групп.
Между странами Евросоюза нет границ.
Я тоже с машиной вдруг чего, вроде и стаж 20 лет, но после 500 км устаю и никакая, а вы 900.....