Надпись дети. Это не должно быть безнаказанно. Кто что знает об этом уроде? Это же с самолёта?
Gitelnitsa• 21 марта 2022
Ответ дляSamirra
И это одна из множества причин, лежащих в основании этой войны.
Хорошие русские это те, которых не видно в тепловизор.
+100!
Ответ дляasjaua
Я не знаю как наши ловят этих летчиков и они потом живыми остаются, это ж какая выдержка у них! Я бы руками рвала эту мерзость, пока он адреса своей родни все выдавал, их тоже надо по справедливости почикать.
Ну, трохи и живих треба - заради інформації, доказів. Але так, це неймовірна витримка
Девочки,я вот думаю..была инфа.что Мариуполь бомбят с севастопольского аэродрома.Это ж Крым..это ж,вероятно,что здесь есть те сучки,что в постель с этими пилотами ложаться(( ,что детей им рожают..Разве их детей бомбили ЗСУ??? Разве ЗСУ бомбили рашу?? я им теперь такого мысленно желаю..тем бабам,что нарожали ублюдков и тем.кто размножается от них( ..это вслух сказать нельзя(
ВишніВишні• 21 марта 2022
А що тут дивного.... таких уродів ми самі і виховуємо (на даному етапі розвитку нашого світу країна значення немає): у сім´ї починається, а суспільство далі мовчки продовжує у школах, інститутах тощо, булінг активно приховується, бо зайва морока....: де у нашому світі на кожному кроці говориться про цінність людського життя, возвеличуються справжні якості людини? Навпаки, я зараз на кожному кроці чую, що війна без втрат неможлива, але я не хочу бути у числі втрат...... а коли читала статтю на УП про сірійських біженців на білоруському кордоні з поляками, то очманіла від енної кількості коментів у стилі ’чого вони панькаються - всіх стріляти, щоб іншим не хотілося’..... будь ласка, зараз близько семиста ! мільйонів європеців(вони найближчі сусіди, якби перші допомогти мають), які вважають себе суперрозвиненою частиною світу, спокійно дивляться, як нас винищують, шукають якісь причини, щоб виправдати тисячі наших смертей; тут прихищають біженців, а з іншого боку кілометрова черга з фур з європи в росію..... ми точно люди? Якщо свій розум використовуємо для винищення одне одного..... якщо сотні мільйонів не можуть зупинити кілька сотень тисяч вбивць..... мабуть, ми гірше звірів, бо не чула про такі геноциди у світі звірів, там закони примітивної природи працюють, а ми - перевчилися.....