juli344• 21 марта 2022

Девочки, сос! ВУЗ сошел с ума!

Дочь на 4м курсе. Сейчас должна писать диплом. С февраля месяца куратор всячески морозился, ни темы, ни консультации. Сегодня выдал, что диплом написать надо за неделю, перед этим неделю их чему-то поучат. Это нереально :-(
на других кафедрах пока молчат.
Посоветуйте что-нибудь.
gala-grabchak• 21 марта 2022
*сам
Olenka• 21 марта 2022
А до чого тут куратор? Дипломні пишуть з науковими керівниками.
Я викладач, в цьому році у мене 6 дипломників. Теми студенти обирають ще з вересня. У грудні теми затверджуються. Мої встигли написати зміст і вступ. І почали працювати над 1 розділом. І захист дипломів у них в червні. Це стандарт. Ніякого тижня не може бути.
Що робила весь цей час Ваша дитина? І з якого переляку за тиждень вони мають це написати? Щось тут не так
автор juli344 • 21 марта 2022
Ответ дляOlenka
Ну, не куратор, керівник. Тему она у него в феврале выпрашивала, сказал - позже. Защита в мае. Про неделю написали сегодня.
Olenka• 21 марта 2022
Ответ дляjuli344
Хто написав за тиждень?
Теми мали передати до наказу. Наказ підписує декан. Тобто це все контролюється. І якщо керівник не виходить на зв´язок, потрібно було у лютому звертатися до куратора або завідувача кафедри. Вони мали б це владнати. Є зараз зв´язок з куратором чи керівництвом кафедри?
В нас всі на зв´язку. Думають, що робити з дипломними студентів, які не виходять на зв´язок (як варіант академвідпустку будуть оформлювати).
А всі хто на зв´язку мають писати. Бо рекомендацій щодо змін навчального процесу МОН ніяких не давав(((
Хоча сьогодні читала, що в МОНі зараз думають над заміною дипломної на дистанційний іспит. Але це ще поки що плітки.
Лорисель• 21 марта 2022
Так он денег хочет. Понятно что за неделю не напишешь. Он знал чего морозился
автор juli344 • 21 марта 2022
Ответ дляOlenka
Хто написав за тиждень?
Написала староста после общения с руководителем. Он их действительно футболил все это время, моя ж не одна такая.

Я тоже сказала, если не сростется, будем просить академ.

По поводу экзамена - не сплетни, есть Постанова. Последнее предложение второго пункта.
https://ru.osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/859...
Olenka• 21 марта 2022
Ответ дляjuli344

Писала так довго, а воно зникло все...
Це рекомендація МОН, тепер кожен університет має вирішити, що робити і видати наказ (або робота, або іспит).
Щодо тижня, може то буде попередній захист? В нас їх два, на першому перевіряють чи спілкуються між собою студент і керівник, чи щось вже зробили (але тут не треба показувати саму роботу). А другий передзахист - це вже з презентацією і майже готовою роботою.
Нехай покажуть старості документ, яким прописані нові терміни захисту. Бо є графік навчального процесу і там чітко затверджені дати і підписано то все деканом (нехай дитина пошукає на сайті факультету цей документ). Якщо дійсно будуть зараз робити захист (а це незаконно) треба звертатися до освітнього омбудсмена.
автор juli344 • 21 марта 2022
Ответ дляOlenka
Писала так довго, а воно зникло все...
Спасибо, перешлю ей ваш пост