lizavet2345• 21 марта 2022

Залишатись на зу чи везти дітей до бабусі в Італію

Ми з західної України,відносно спокійно,з чоловіком працюємо,але так як усім дуже не спокійно,особливо переживаю за дітей 11,14 років.Є бабуся в Італії,думаю відвезти дітей,там влаштувати в школу ,але мови взагалі не знають чи все таки залишатись тут ,нехай діти сидять вдома,але біля батьків .Всі хочемо на швидке закінчення в миру,але бачу що з дня на день стає гірше,і може бути наступ ,ракетний удар і на зу
Lastochka888• 21 марта 2022
Ответ дляOksana0612
І як далеко він зайде? Сьогодні навіть Арестович говорив - що це утопічна ідея, йти на ЗУ. І навіть російські військові експерти говорять, що не піде туди ніхто - люди дикі на ЗУ( дикий захід). Авіація можливо і то обережно.
Почему это обережно? Кого здесь должны сохранить? Я не питаю иллюзий по поводу зу, думаю оставил напоследок. И вообще, слушала какого то аналитика, что если фуганет ядерку, то это будет Львов. Сильно он хочет нато в войну втянуть.

Поночкa• 21 марта 2022
Ответ дляТа ту та
Разве тут можно что-то гарантировать в плане безопасности?

Завтра усатому стрельнет в голову и пойдет с Белоруссии вдоль украинско- польской границе.
Так опять же, оттуда летает уже давно, и идти не надо. А тут всезнающие знают, где будет безопасно.
oksini80• 21 марта 2022
Автор, я тоже в размышлениях. Сейчас сложно что-то понять. Во всяком случае, я не могу решить, что правильнее. Я на ЗУ. Есть к кому ехать в Италию. Но! Есть большое но. Не дай Бог, конечно! Я верю, что все будет хорошо! Но. Если третья мировая…. Здесь родная земля. Здесь муж. А там вы никому не нужны…. Верю, что все будет хорошо. Поэтому ребенок со мной в Украине.
Вы взвешивайте! Очень тщательно взвешивайте. Все буде добре!
Natkash• 21 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Та вони зараз багато чого роблять такого, що раніше в страшних снах не снилося, таке враження, остаточно з розуму посходили. Я сама нікуди не їду, якщо що. Як вже, не дай Боже, зовсім припре, хіба буду просити родичів, щоб доньку прихистили.
До речі, багато наших панікерів, які після першого обстрілу втекли до Польщі, зараз повертаються, не так там все райдужно.
rabbit• 21 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Нас уже вчать (!) жити з цим. Діти на дистанційному, бізнес під ракетними обстрілами. Нам говорять, що це нормально і так має бути, а як інакше? Спочатку гарно нагодували десертом, нібито за тиждень два, ну максимум місяць і будемо святкувати перемогу. Тепер же це все входить в повсякденність. Як з АТО.
На початку карантинів теж всі думали - тиждень два. А як вийшло?
Сравнили площадь АТО
И площадь всей Украине
Никак ресурсов не хватит
Ни у кого
Oksana0612• 21 марта 2022
Ответ дляNatkash
Всерівно є план захоплення і мета. Є багато чинників які вказують, що тут розрушень масових не буде, військові об´єкти можливо з неба. І втікати в Польщу, я мінімум не далекоглядно і навіть не в Європу.
Oksana0612• 21 марта 2022
Ответ дляLastochka888
Не буде цього - не надійтеся.
Петрик• 21 марта 2022
Ответ дляВиктория1677
У меня гатят с утра до вечера. И я спокойна. Потому что уверена что все будет хорошо. Зато все области где тихо - сидят на ушах. Почему? Никогда не пойму эту логику.
Потому что люди все разные, разные зарактеры, нервная система. Одни спокойные, другие нервные, третьи реалисты, четвертые пофигисты и т.д.
_MadonnA_• 21 марта 2022
Ответ дляПоночкa
А мне нравится, что многие точно знают по какой траектории летят ракеты. И могут спокойно наблюдать, как ’бьют только по военным объектам’.
Это я понимаю , поэтому туда не еду . Абсолютный беспредел - Несоответствие цен на жилье / безопасность . Но тогда объясните мне вот это . И в пример Квартира в Алании за 1200

juljashalaj• 21 марта 2022
Ответ дляrabbit
Сравнили площадь АТО
И площадь всей Украине
Никак ресурсов не хватит
Ни у кого
Дай Бог🙏
Мисато• 21 марта 2022
Ответ дляВиктория1677
Я вообще не понимаю почему пол западной выехало?
Ну серьезно
Я из ЗУ, в моем окружении немногие выехали. Первыми рванули те, кто и так уже присматривался.
Blekvud• 21 марта 2022
Ответ дляLastochka888
Ого вас накрило
Це ж тре так ненавидіти західну, навіть в такі важкі часи.
Ви конкретно сєпарша топорна smile]at[/smile]
Gvenna• 21 марта 2022
Ответ дляВиктория1677
Ну серьезно
Кто-то боится.
Кто-то место хочет застолбить.
Кто-то имеет там родственников/знакомых и им проще, чем восточникам, у которых в Европе никого нет и которые сидят до последнего дома.
Gvenna• 21 марта 2022
Ответ дляLastochka888
Блин) Тот момент когда радуешься, что живешь в Харькове и тут ядерку точно не фуганут, ибо Белгород и Курск накроет тоже.
Мисато• 21 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Какие мы все-таки разные. С первого дня войны я в новостях ни разу не услышала того, что давало бы надежду завершить войну за день-два или несколько недель. Про день-два вообще говорили рашисты и западные разведки, которые отводили этот срок на захват Киева. Нигде наши не говорили, что за несколько дней отобъемся.
Но многие почему-то резко перенесли эти несколько дней на окончание войны.
Blekvud• 21 марта 2022
Ответ дляGvenna
Не факт шо не фугане на Харків.
Якщо москалі кудась будуть фугувати, то по їхніх фугаторах зафугує Америка. І накриє і Харків, і кацапщину
Gvenna• 21 марта 2022
Ответ дляBlekvud
Не факт шо не фугане на Харків.
Їхні фугатори навряд чи в Бєлгороді стоять.
Ну я так думаю)
Gvenna• 21 марта 2022
Ответ дляМисато
Мои друзья к вам рванули.
Скоро сакуры зацветут...давно попасть мечтала.
Все собираюсь, да не выеду никак. Надеюсь, стороной обойдет.
Мисато• 21 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Це точно. Ми дикі)) і нема їм чого сюди пхатися

Blekvud• 21 марта 2022
Ответ дляGvenna
Ну я так думаю)
Ну, нам простим смертним не відомо.
Тому тішитись що фугане на Західну, і омине Східну чи центральну - не варто.
Зараз на західній така кількість людей з цілої України, що не буде кому жити після фугатора ( ні в Харкові , ні в Києві)
Залишаться тих півтори людини, котрі наразі там.
А фугане на Західну, то й Польщу хапне ( а там тоже дофіга ваших)
Ну шо, ше тішитесь чи так не дуже вже?
Gvenna• 21 марта 2022
Ответ дляBlekvud
Ну, нам простим смертним не відомо.
Ну шо, ше тішитесь чи так не дуже вже?
Тю) Хто тішиться? Самі придумали - самі образились. Перечитайте ще раз уважненько мій комент.
бресточка• 21 марта 2022
Ответ дляGvenna
Мои друзья к вам рванули.
Скоро это в мае ?)
Gvenna• 21 марта 2022
Ответ длябресточка
Скоро это в мае ?)
Раньше. Закарпатье там же ранняя весна.
Мисато• 21 марта 2022
Ответ дляGvenna
Мои друзья к вам рванули.
Приезжайте на сакуры. Самое лучшее время 18-22 апреля. Как правило, в это время уже точно цветут, но еще не отцветают))
Представляю, какой будет аншлаг на фотосессию у сакур
Blekvud• 21 марта 2022
Ответ дляGvenna
Та я не ображаюсь.
Так, просто висловлююсь, вже не знаєш що думати, кого дивитись, кого читати.
Навіть новини сьогодні не дивлюсь, ті 5 сирен за сьогодні геть з колії вибили.
Мисато• 21 марта 2022
Ответ длябресточка
Скоро это в мае ?)
В мае сакуры уже отцветают. Лучше приезжать в конце апреля.
Gvenna• 21 марта 2022
Ответ дляBlekvud
Та я не ображаюсь.
Та може я не надто розумно написала, то вибачте)
У мене сирен нема, але гуркіт сильний був півдня (росіяни недалеко). Зараз тихо.
Gvenna• 21 марта 2022
Ответ дляМисато
Спасибо)
Blekvud• 21 марта 2022
Ответ дляGvenna
Капєц, співчуваю вам! Тримайтесь, бережіть себе!
Я біля аеропорту живу( бздьохаю звичайно), чоловік там в обороні.
Я з малим дома, вареники ліплю для переселенців, і тероборони.
Раніше в школі ліпила, зараз ,, на дом‘‘ взяла, бо малий боявся в шкільному підвалі під час сирен сидіти.
Gvenna• 21 марта 2022
Ответ дляBlekvud
Ви теж тримайтесь
Вдома може й краще, ніж у школі. Школи, садочки, лікарні, це все не дуже безпечні місця в наш час.