lizavet2345• 21 марта 2022

Залишатись на зу чи везти дітей до бабусі в Італію

Ми з західної України,відносно спокійно,з чоловіком працюємо,але так як усім дуже не спокійно,особливо переживаю за дітей 11,14 років.Є бабуся в Італії,думаю відвезти дітей,там влаштувати в школу ,але мови взагалі не знають чи все таки залишатись тут ,нехай діти сидять вдома,але біля батьків .Всі хочемо на швидке закінчення в миру,але бачу що з дня на день стає гірше,і може бути наступ ,ракетний удар і на зу
stronza• 21 марта 2022
Автор, можете везти, но 14 лет- это уже лицей, они специализированные по направлениям. У вашей свекрови есть рядом средняя школа( для младшего) и лицей( для старшего)?. С 12 лет для проезда и посещения всего( рестораны, выставки, театр, кино, бассейн, секции) нужен Грин пасс. Мне кажется, если организовать онлайн обучение, будет гораздо проще.

Blekvud• 21 марта 2022
Ответ дляGvenna
Ви теж тримайтесь
Вдома може й краще, ніж у школі. Школи, садочки, лікарні, це все не дуже безпечні місця в наш час.
Поночкa• 21 марта 2022
Ответ для_MadonnA_
Это я понимаю , поэтому туда не еду . Абсолютный беспредел - Несоответствие цен на жилье / безопасность . Но тогда объясните мне вот это . И в пример Квартира в Алании за 1200
Я это объяснять не буду, я не сдаю своё жильё. Лучше спрашивать у тех, кто бессовестно это делает. Этой жадности я тоже не понимаю. Мы неделю спали в машине. У кого нет средств на аренду, живут у волонтеров,либо жилье дают власти страны-убежища. Главное - безопасность. В Украине её нет нигде.
Lastochka888• 21 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Не буде цього - не надійтеся.
Это я то надеюсь? Я во Львове живу, если шо.
Lastochka888• 21 марта 2022
Ответ дляBlekvud
Ого вас накрило
Це ж тре так ненавидіти західну, навіть в такі важкі часи.
Ви конкретно сєпарша топорна smile]at[/smile]
Язык прикуси. Я во Львове живу. Вопрос отследить не пыталось?
С чего пуйлу осторожно к западной относиться, что он здесь хочет сберечь? В этом был мой вопрос к человеку, которая написала, что пуйло осторожно относится к зу. Может так понятнее?
Жалоба за сепаршу.
Oksana0612• 21 марта 2022
Ответ дляLastochka888
А, ну то будьте обережні.
Polinaanna• 21 марта 2022
Ответ дляLastochka888
Только Жданова смотрела, прогнозирует до конца июля.
А кто это?
бресточка• 21 марта 2022
Ответ дляМисато
В мае сакуры уже отцветают. Лучше приезжать в конце апреля.
Много лео хотіла приехать. В Ужгород на сакуры.
Blekvud• 21 марта 2022
Ответ дляLastochka888
Жалоба за сепаршу.
Удалено администрацией...

___Nina___• 21 марта 2022
Ответ дляIrpland
Дітям завжди краще з батьками. Під час другої світової був випадок, коли дітей вивезли від батьків, щоб не сиділи в окупаційному місті в підвалі, вивезли в село, на природу, де в доступі сільська їжа, молоко, але діти почали масово хворіти, бо в підвалі, без сонця, але з батьками їхня імунна система була міцніша.
Колись біхевіористи проводили тест на мавпочках-дитинчатах (є відео в інтернеті), як їм краще з мамою в небезпеці (на них дули повітрям і лякали звуком) чи в безпеці, але без мами. Мавпочки обирали в небезпеці, але з мамою.
___Nina___• 21 марта 2022
Ответ дляNatkash
Та вони зараз багато чого роблять такого, що раніше в страшних снах не снилося, таке враження, остаточно з розуму посходили. Я сама нікуди не їду, якщо що. Як вже, не дай Боже, зовсім припре, хіба буду просити родичів, щоб доньку прихистили.
До речі, багато наших панікерів, які після першого обстрілу втекли до Польщі, зараз повертаються, не так там все райдужно.
Там працювати заставляють. Наші вже зрозуміли, що ніхто там просто так не буде тримати, пропонують низькооплачувані роботи з поганими умовами (пакування морозива, лакофарбове виробництво, прибирання). Тому і повертаються. Одна моя знайома тільки два тижня витримала і поїхала додому. Інша теж збирається додому, бо проживання і харчування в готелі безкоштовно тільки місяць.
___Nina___• 21 марта 2022
Ответ дляВиктория1677
Я вообще не понимаю почему пол западной выехало?
Ну серьезно
Багато виїхало жінок з дітьми, тому що це їх шанс вивезти дитину без дозволу батька.
Lastochka888• 21 марта 2022
Ответ дляBlekvud
Удалено администрацией...
Lastochka888• 21 марта 2022
Ответ дляPolinaanna
А кто это?
Олег Жданов военный эксперт.
автор lizavet2345 • 02 апреля 2022
Ми поїхали в Італію ,від 29 березня вже тут ,за півдня зробили документи на рік,діти пішли вже в школу ,вона відрізняється від нашої ,немає хімії,фізики це у 8 класі,зате вчать чотири мови Італ,словен,англ,німецьку .Сама повертаюсь додому ,так як у нас відносно спокійно,діти вже довчатьса до кінця навч року в Італії
автор lizavet2345 • 02 апреля 2022
До речі,Грін пасу ніде не потрібно.При реєстрації в квестурі,типу нашого Загсу,треба було всім здати тест,але він безкоштовно