Якраз стою на роздоріжжі - вирішую чи їхати з дому, чи ні. І тут розколюється дзеркало, яке висіло на стіні багато років. Що це за знак?
Просто Галюня• 21 марта 2022
Я в перший день зранку після бомбардувань розбила випадково улюблену чашку сина:( сказала йому на щастя, а де ж воно😰
Волшебница VIP• 21 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Зеркало не наше, залишилось від попередніх власників. І розбилось, коли мама до нього торкнулась.
А як той обряд проводити, в пакет склали і все поки шо
вообще старые чужие зеркала - это нехорошо.. там очень много информации и энергетики накапливается, и не всегда хорошей.
Ответ дляЕвга-9246
Та ви хоть просто свічку поставте та над вогнем руки потримайте пару хвилин.
Про що ви останнє думали перед тим, як воно тріснуло?
Борисфенка• 21 марта 2022
Ответ дляЕвга-9246
Я якраз за пару часів до того подумала - Всесвіте, пошли мені знак. Але саме цього знаку не розумію. Може навпаки, якшо поїду, то сім´я розібється
Всесвіт вам послав знак. Ніяких обрядів проводити не треба, залишайте дім і якомога швидше.
Довго пояснювати.
Мой опыт с разбитым зеркалом.
В том году работала в магазине управляющим, в офисе само упало зеркало и в крошку.
Позвонила знакомой говорит, выкинуть в стоячую воду озеро или болото. Выкинула в озеро на территории магазина.
Результат, хозяин магазина через 3 месяца перепутался со всеми торговими агентами. Закрыли магазин, торговать нечем, через 4 месяца ему сожгли магазин и дом на территории этого магазина, а там как раз на территории это озеро из родников.
Не верю в приметы но это было что-то.