Для тих, хто пасеться на нашому сайті, можете передавати «своїм»
happy camomile• 22 марта 2022
Ответ дляmalva08
За самолеты дают еще больше денег. А кто вообще мечтает стать миллионером, вы знаете, что делать - бункер, дед
Ага,только что-то в рашке до сих пор не нашелся ни один смельчак на 🍋,очкуют.
Ответ дляhappy camomile
Я сама в шоці від того, що ні одна здравомисляча людина в його оточенні не пустила йому кулю в лоба
Чи він узяв в заручники всі їхні сім´ї? Або він невилазно сидить сам у бункері як у в´язниці і нікого до себе не підпускає? Хто його зна..
КВІТКА-6965• 22 марта 2022
Ответ дляhappy camomile
3 млн вже
любительница• 22 марта 2022
Ответ дляmalva08
Вы думаете у него один бункер? Он постоянно передвигается, слушала какого то политолога. Шо оно, что усатый таракан помешаны на своей безопасности