galina-100• 24 марта 2022

Чи пускають чоловіків з посвідченням багатодітної сім´ї, але без дітей

На руках є посвідчення багатодітної сім´ї та свідоцтва дітей
Чи можливо йому перейти кордон? Потрібно на пару днів з´їздити в Польщу і повернутися назад
Selena*• 24 марта 2022
Ні, присутність дітей обов´язкова

ShalenaBdgilka• 24 марта 2022
Выезжала 14.03 при мне так 2 мужчины выехали
katyunik• 24 марта 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Цікаво тобто дітей без документів залишили?
Sold• 24 марта 2022
Посвідчення посвідченням , а на якій підставі виїжджає? Дітей же не везе
ShalenaBdgilka• 24 марта 2022
Ответ дляkatyunik
Не знаю, показывал заверенные копии документов. Просто на каждом БП и на границе спрашивали у них, где дети, они отвечали, что дети и жена уже там ждут. Я сама удивилась, если честно
Lyusika• 24 марта 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Прекрасно) от хто чим працює🤭 якщо чесно, я не розумію в чому пріоритетність чоловіка з 1 дитиною і 5-ма...
ольга маторина• 24 марта 2022
Пересекала границу 12.03 через Ужгород - высадили двоих мужчин многодетных без детей)
автор galina-100 • 24 марта 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Вони показали посвідчення і їх пропустили?
vikiss• 24 марта 2022
У мене знайомого з 3 дітьми вчора не випустили. Причину не назвали.

ShalenaBdgilka• 24 марта 2022
Ответ дляgalina-100
Да, ну видите , выше написали не пропустили, выходит кому как повезёт
diablo12• 24 марта 2022
Ответ дляSelena*
Ні, присутність дітей обов´язкова
Зачем?? А если они раньше выехали? Не морочьте людям голову честное слово
Xue• 24 марта 2022
Ответ дляLyusika
Це зворотній відбір. Дітей же рятують, щоб зберегти гегетичний код нації. Ну коди відповідної якості і зберігають. А діти сміливих патріотів в кількості 1 шт. - малоцінний матеріал, їх потім ростити-годувати не треба.
demra• 24 марта 2022
Ответ дляvikiss
Пусть служит !
автор galina-100 • 24 марта 2022
Ответ дляvikiss
Він був без дітей?
demra• 24 марта 2022
Ответ дляLyusika
Кролики увы всегда были ..
Juliaa• 24 марта 2022
Ответ дляdemra
Кролики увы всегда были ..
Тупой комментарий, людей сравнивать с кроликами...
Кто Вам мешает завести 5 детей??
vikiss• 24 марта 2022
Ответ дляgalina-100
Він був без дітей?
З дітьми і жінкою
К.а.л.и.н.а• 24 марта 2022
Ответ дляLyusika
мамі з 3+ дітьми самій буде важко, на роботу не підеш, тому і випускають.
vikiss• 24 марта 2022
Ответ дляdemra
Пусть служит !
Вже відслужив

К.а.л.и.н.а• 24 марта 2022
Ответ дляdemra
Кролики увы всегда были ..
Яка дурня. Всі мої знайомі багатодітні родини - з хорошим достатком і дітей народжували, тому що хотіли та могли забезпечити. Але якщо у мами 3+ маленьких дітей - вона сама за кордоном зараз не справиться, не вважаєте так? ’Кроліки’
SPokupo4ka• 24 марта 2022
Можно виїхати, з посвідченням і без дітей!
vikiss• 24 марта 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Мені з 1 дитиною важко, по мед показах не можна підіймати більше 5 кг, а дитина вже 9 і ще не ходить, треба всюди носити. Але це не причина.
А в когось троє дітей 12-17 років, треба тато, щоб за ручку мабудь водити.
Any• 24 марта 2022
Ответ дляLyusika
Ну, якщо він їде з дружиною та дітьми, розумію. З однією дитиною мама й сама впорається, а з п´ятьма потрібна допомога, от тато і допомагає
Але якщо сама якось виїхала з дітьми, отже, є хтось інший на підмогу. Тобто чому тато без дітей їде - логіки не бачу.
автор galina-100 • 24 марта 2022
Ответ дляSPokupo4ka
Ви точно знаєте? Через Польщу їхали?
juljashalaj• 24 марта 2022
Ответ дляAny
Одне діло виїхати, це 1-2 дні, або декілька годин
І зовсім інше жити невідомо скільки часу самій з 3ма дітьми, а якщо ще й одне грудне до 1 року?
Моя б воля - випускала би усіх бажаючих, незважаючи від кількості дітей
Any• 24 марта 2022
Ответ дляjuljashalaj
Ну, часто дорога - це далеко не 1-2 дні в цих умовах. І друге, а як дізнатися, що він таки до дітей їде? Приставити до кожного по охоронцю й перевіряти? Немає в нас на те вільних охоронців.
Shaan• 24 марта 2022
Ответ дляSold
Может, дети раньше выехали, например. Мне кажется, должны пустить
Shaan• 24 марта 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Аналогично. Все знакомые многодетные с запланированными детьми. У нашего ортодонта вообще пятеро, у них своя клиника, большой дом в пригороде Киева, хороший достаток.
Lyusika• 24 марта 2022
Ответ дляJuliaa
Кто Вам мешает завести 5 детей??
А якби у всіх по 5-ро було, хто б тоді країну захищав?
verona07• 24 марта 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Да з 2 маленькими також не курорт, на роботу теж не підеш(