777Настасья• 24 марта 2022

Вінниця, підкажіть, будь ласка.

Ми з сім’єю втікачі (ніяк не можу натягнути на себе статус «переселенця») з Маріуполя. Двоє синів займалися хокеєм вдома. Завтра у старшого сина день народження, тому хочу тимчасово повернути йому відчуття «комфорту» - відвести на лід. Підкажіть, будь ласка, де у Вінниці найкращій лід (льодова арена)? Бажано, щоб ковзани були хоча б терпимі, тому що хлопці звикли до хороших, які, звичайно, залишилися вдома, а дом спалений(((
Буду вдячна за підказки.
artem.uk• 24 марта 2022
Не скажу, чи вони працюють зараз, але можна зателефонувати.
Babudan• 24 марта 2022
В центральному парку ’Льодовий клуб’. Заходила на сайт - в них технічні роботи на катку. Здається, саме там тренуються і наші хокеїсти.
http://katok.vn.ua/
автор 777Настасья • 24 марта 2022
Дякую вам!
Д.Леся• 24 марта 2022
Так.
В Льодовому клубі Центрвльного парку культури і відпочинку імені Леонтовича.
Була 2 дні тому, бачила хокеїстів, що йшли з тренування