shirin• 24 марта 2022

Коли віддавати дітей до школи у Німеччині?

Доброго дня, прошу, будь ласка, поради щодо влаштування дітей до німецької школи

Знаходимося у місті Герне, мешкаємо у сестри чоловіка, зробили прописку, банківську картку, подали документи до соціале, поки що отримали тимчасовий документ fiktionsbescheinigung строком на три місяці
Поки що грошової допомоги і медичного страхування не отримали
У зв’язку із цим питання - влаштовувати дітей до школи потрібно вже зараз, чи хоча б, коли буде медичне страхування?
І питання - ми проживаємо у сестри чоловіка у 1 кімнатній квартирі, нам пояснили, що ми маємо шукати житло відповідної площі, і держава буде його оплачувати, як соціальне - тож влаштовувати дітей до школи потрібно вже зараз, чи коли буде нове помешкання?, бо тут поряд одна школа, можливо, квартири поряд не буде, тоді потрібна буде нова школа, потрібно буде переводити дітей?

Чи потрібно дочекатися всіх документів, і переїхати до помешкання, і тоді вже за місцем проживання подавати документи до школи?

Дуже вдячна за усі поради
Goldig• 24 марта 2022
В Германии дети должны учиться в школе. Переедите-перейдете в другую школу по месту нового жительства.
bb2012• 24 марта 2022
Я читала, що на перші 6 місяців після прибуття діти звільняються від обов’язку відвідувати школу.
Точну інфо можете дізнатися в вашому місцевому Schulamt.
Mary-S• 24 марта 2022
Якщо ви вже дареєстровані, то школа за місцем проживання вже вас чекає. Тобто або ви йдете до них, або чекайте листа.
chobitky.com.ua• 24 марта 2022
Діти знають німецьку?
Не буде стресу якщо вони там не будуть нічого розуміти?
автор shirin • 24 марта 2022
Ответ дляchobitky.com.ua
Діти знають німецьку?
Ні, не знають, але тут усі діти шкільного віку повинні ходити до школи, тому без варіантів, будемо вчитися