Forever_young• 25 марта 2022

Законно ли мужа забрали служить?Реальная ситуация с ЗУ

Западная Украина,небольшой населеный пункт. Муж зарегистрировался по приезду,тк без этого не селят вообще никуда.Сразу дали повестку в военкомате и через 2 дня он отбыл.Муж не военный,40 лет,в армии даже не служил. Но разве его должны были призывать в эту очередь?
kidi_cow• 25 марта 2022
К сожалению автор , каждый мужчина должен защищать нашу страну .
Если все испугаются и убегут , некуда возвращается будет.
Больно писать такое, но война идет и других вариантов защитить жену с детьми просто нету .
Ваш муж молодец и не трус раз пошёл в военкомат !
zajka12• 25 марта 2022
найдите адвоката и подавайте иск, если он действительно не служил и не было военной кафедры.
Законы никто не отменял в военное время.
JungleYankee• 25 марта 2022
Ответ дляBabudan
Чоловіки перерахованих Вами спеціальностей не будуть служити - вони заброньовані підприємствами
Саме так.
Natalia505• 25 марта 2022
Ответ дляBabudan
Я про таку бронь чую вперше. А людей зараз навіть на хлібозаводі не хватає катастрофічно.
Zwezda-3eea• 25 марта 2022
Ответ дляValia13
Я выходила не за военного замуж .
У меня мужа забрали 2014 году в ато когда сыну моему было 8 мес .
И я сама осталась с двумя детьми.
Даже никто не посмотрел на то что ребенку на тот момент и года не было .
Выходила с ребёнком на улицу гулять на руках без коляски, потому что сама не могла её спустить с лестницы. Помочь не кому было .
После ато он вернулся на свою прежнюю работу.
Я этот кошмар переживаю дважды (
Я бы очень хотела , что бы муж был рядом .
Как я вас понимаю. У меня та же ситуация. Только в 2014 трое детей и все равно забрали(((. Сейчас еще и старший сын в армии((.
автор galya baluvana • 25 марта 2022
Ответ дляVlada-Maria
І що, на передовій, в окопі? Впевнена, що ні. А в тилових частинах в чому проблема служити, ще й зарплату отримувати, а сім´ї пільги?
Нет,не на передовой.А какие льготы,если мы приехали сюда?
JungleYankee• 25 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Боже яка ви нерозумна. Тут навіть додати нічого. Допобачення немає сенсу в цьому диалозі.
iдiть, ховайте пiд спiдницю свого манюню, а то ж заберуть служити
Natalia505• 25 марта 2022
Ответ дляJungleYankee
Ви хвора?
Babudan• 25 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Дивно, тут всі шукають роботу... Не вистачає, бо всі пішли воювати? Чи жінки повиїжджали з дітьми?
Ви думаєте, якщо писатимете українською - це не нагнітання? Вгомоніться вже
Natalia505• 25 марта 2022
Ответ дляJungleYankee
Чи просто провокатор з мордору?
Vlada-Maria• 25 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
А Ви звідки пишете? Із ЗУ, скоріш за все.
Якось неприємно Ваші відповіді читати. Вам не соромно соромити жінку, чоловіка якої забрали Вас захищати?
А ви звідки зараз пишете і де були до цього? Ні, мені не соромно, після сина-добровольця і похоронок на 2х племінників. Неприємно? Розумію, за чужими спинами ховатись і вичікувати чия візьме приємніше
Natalia505• 25 марта 2022
Ответ дляBabudan
Воювати пішли, жінки виїхали. Вам адресу скинути підприємства? А чого мені потрібно вгомонитись?
annac• 25 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Неправильно це все. З усього світу люди їдуть, за гроші воювати мотивовані. Я на 100% за професійну армію. Ви пробачте, ні в якому разі не хочу образити вашого чоловіка, але толку з нього, десь за станком було б на багато більше, як для країни, так і для вас. В нашій організації де працює чоловік вся верхівка в Німеччині. Всі жінки, чоловіки і совість нікого не мучить. Робота є і в тилу, особливо коли є захворювання.
Профессиональная армия - это в мирное время
автор galya baluvana • 25 марта 2022
Ответ дляанна 1986
Вы с передовой пишите?
Та конечно.....видела я тут таких на ЗУ,прячут мужиков,не регистрируют.бабы самы и в магазин,и везде.
JungleYankee• 25 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Ви хвора?
Удалено администрацией...
Natalia505• 25 марта 2022
Ответ дляannac
В цівілізованних країнах вона завжди така. де у неї вкладають кошти в мирний час.
juky09• 25 марта 2022
Ответ длясоседка_сверху
Это было неделю назад
якщо ви вважаєте, що ситуація незаконна, телефонуйте на гарячу лінію мін оборони. вони давали розяснення..
_Alekssandra_• 25 марта 2022
Ответ дляVlada-Maria
Я з Києва пишу. І моє місто зараз захищає собою Ваше.
А Ви так і не відповіли.
Natalia505• 25 марта 2022
Ответ дляJungleYankee
Удалено администрацией...
JungleYankee• 25 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Чи просто провокатор з мордору?
Так саме я люблю цю краiну, а ви та вам подiбне любить лише грiти зад у теплi
Vlada-Maria• 25 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Де і на якому заводі на ЗУ конкретно?
angel200775• 25 марта 2022
Ответ для1973
Как тут кто то выкладывал вообще призывать должны по месту где приписан. А на ЗУ да. Потому там и говорят, очень много наших ребят ждут команду, очень хотят, ... На деле это отцы, которые привезли своих детей и жен, к сожалению понятия не имеют что как и где воевать. Опыта ноль. Но может, пока его там подержат, научится...
Дивно. Ви думаєте,що у тих хто зараз в ЗСУ нема дітей ,мам,дружин? Країну повинні боронити всі чоловіки,а не сидіти під юбкою дружин та дітей...Чим кращі ці ’отцы’ від інших чоловіків?
_Alekssandra_• 25 марта 2022
Ответ дляJungleYankee
Удалено администрацией...
А можна попросити не писати Вас?
Natalia505• 25 марта 2022
Ответ дляVlada-Maria
Де і на якому заводі на ЗУ конкретно?
Це не ЗУ Житомирська область на заводі потрібні люди. Їх і раніше не вистачало, завжди.
annac• 25 марта 2022
Ответ дляJungleYankee
До чого тут це? Чоловiк автора не збирався це робити, вiн хоче врятувать свiй зад, ховаючись за жiнкою аж на ЗУ, ще й ладен бути волонтером аби тiльки не воювати та не працювати
С чего вы взяли, что он хочет спрятаться? Он пошёл в военкомат и уже где-то учится либо служит. Автор переживает, что логично для каждой женщины
Babudan• 25 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Хто пішов воювати працівники пекарні? Що Ви ліпите - там 99% жінок. Тому що Ви сперечаєтесь, аби сперечатися, абсолютно не шукаючи правди
JungleYankee• 25 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
А можна попросити не писати Вас?
c чего бы? у нас свобода слова. И мне правда интересно, что движет женщинами, которые оправдывают трусливых мужчин
автор galya baluvana • 25 марта 2022
Ответ длякосмея
А какое это имеет значение?
Такое,что мужчина это как бы опора и защитник. А работы я например лишилась еще в родном Харькове.
mariya59• 25 марта 2022
Повістки на вулицях і в готелях Закарпаття, черги призову, типові помилки військовозобов´язаних — 15 запитань про мобілізацію
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/mobilizaciya-hto-...
Vlada-Maria• 25 марта 2022
Ответ для_Alekssandra_
А Ви так і не відповіли.
Впшк місто захищає і тому числі і наша 10ка, і наш зведений загін ТерО. І 19-го саме під Києвом мій племіник загинув