Отримала дивний дзвінок. Цікаво чи ше комусь телефонують?
Можливо я вже дую на холодне , але розмова була вельми дивна і мене насторожила. Ще комусь телефонували?
Ответ дляанаско 79
Причем здесь прокуратура к переселенцам?
От і я про що!
На чистій російській мові ( я на ЗУ якщо що ) сказали що займаються розслідуванням нападу росіі на Україну. Чи володію я якоюсь інформацією, які я можу надати свідчення, чи є у мене фото та відео фіксація неправомірних дій, пересування техні та інше.
Ніхто мені не представився, навіть не сказали прокуратура якого міста телефонує.
Я сказала що в телефонній розмові ніяких ані свідчень ані даних не надаватиму. На шо мені сказали що я « могу приехать на допрос в прокуратуру».
От саме таке формулюваня «допит» , не свідчення а допит
.
Я сказала що не володію ніякою ексклюзивною інформацією тому їхати нікуди не буду.
Ще цікавились як саме я постраждала, який збиток нанесений моєму майну. Таке щось…
. Я сказала що не володію ніякою ексклюзивною інформацією тому їхати нікуди не буду.
annetta888• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
.
Диверсанты!!!!!!!!!!!!
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
.
Отвечайте - присылайте повестку
Явлюсь только по повестке
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
.
А вообще - я Вас не розумію
Спілкуйтесь зі мною державною
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
.
Зі мной розмовляли з прокуратури на українській мові і людина представилась (ПОБ, посада). Також на ЗУ
_TatianaS_• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
Ага. Значить таки наші працюють. Видно мені такий співробітник попався )))
Попробуйте номер тел пробить в гет контакт или в гугл