Len_to4ka• 25 марта 2022

Переселенці які виїхали в межах України. Вам дзвонили з прокуратури?

Отримала дивний дзвінок. Цікаво чи ше комусь телефонують?
Можливо я вже дую на холодне , але розмова була вельми дивна і мене насторожила. Ще комусь телефонували?
анаско 79• 25 марта 2022
Причем здесь прокуратура к переселенцам?

KateFrosty• 25 марта 2022
Не реєструвалась, не дзвонили. Може тому і не дзвонили
Yana_pl• 25 марта 2022
А на який день дзвонили, після реестрації? І що питали?
amoa• 25 марта 2022
З прокуратуры? Нет не звонили. Вообще ни от куда не звонили, хотя мы тут зарегистрировались по приезду.
ЕвгенияК• 25 марта 2022
Надеюсь, личные данные в разговоре никому не сообщали?
Могли или просто данные о Вас или о деньгах на картах собирать.
Елена1265• 25 марта 2022
А точно из прокуратуры звонили? Вроде переселенцы это не их забота. Скорее всего развод какой-то…
Kristal2013• 25 марта 2022
А телефон они откуда взяли?

MamaGalya• 25 марта 2022
Муж не пошёл в военкомат? Или какая причина?
ТеодорБастард• 25 марта 2022
Так а что говорили?
meli5a• 25 марта 2022
С прокуратуры не звонили, звонили с просьбой оплатить электроэнергию.
Только не сказали где именно 🤷🏻‍♀️

Скорее всего развод какой-то. Как они узнали ваш телефон? Что говорили? По какому вопросу звонили?
vita0612• 25 марта 2022
Мені дзвонили з прокуратури - запитували, чи майно не пошкоджене.
Marka34• 25 марта 2022
Ахаха.
Я когда-то поссорилась с одной девахой, так ко мне дважды их СБУ звонили Один раз на работу. Еще и спрашивали мой домашний адрес
PmB• 25 марта 2022
Ответ дляvita0612
Может это мошеЙники , пробивают дома или нет?
Прокуратура за майно . Смешно
Marka34• 25 марта 2022
Ответ дляvita0612
У вас видеосвязь?
автор Len_to4ka • 25 марта 2022
Ответ дляанаско 79
От і я про що!
На чистій російській мові ( я на ЗУ якщо що ) сказали що займаються розслідуванням нападу росіі на Україну. Чи володію я якоюсь інформацією, які я можу надати свідчення, чи є у мене фото та відео фіксація неправомірних дій, пересування техні та інше.
Ніхто мені не представився, навіть не сказали прокуратура якого міста телефонує.
Я сказала що в телефонній розмові ніяких ані свідчень ані даних не надаватиму. На шо мені сказали що я « могу приехать на допрос в прокуратуру».
От саме таке формулюваня «допит» , не свідчення а допит .
Я сказала що не володію ніякою ексклюзивною інформацією тому їхати нікуди не буду.
Ще цікавились як саме я постраждала, який збиток нанесений моєму майну. Таке щось…
annetta888• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
Диверсанты!!!!!!!!!!!!
автор Len_to4ka • 25 марта 2022
Ответ дляYana_pl
Ну от скоро місяць як ми тут .
vita0612• 25 марта 2022
Ответ дляMarka34
У вас видеосвязь?
Ні. Але не розпитували. Сказали, що по даним такого-то ЦНАПу ми переселенці (ми тут дійсно реєструвалися) і чи не пошкоджене майно. І все - ніяких адрес і т.д.
автор Len_to4ka • 25 марта 2022
Ответ дляKristal2013
А телефон они откуда взяли?
Сказали що в ОТГ . Ми реєструвались в Сільраді.

kamilla11• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
Отвечайте - присылайте повестку
Явлюсь только по повестке
kamilla11• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
А вообще - я Вас не розумію
Спілкуйтесь зі мною державною
alena2013• 25 марта 2022
Ответ дляvita0612
Вы хоть адрес не называли?
vita0612• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
Зі мной розмовляли з прокуратури на українській мові і людина представилась (ПОБ, посада). Також на ЗУ
alena2013• 25 марта 2022
Ответ дляPmB
Прокуратура за майно . Смешно
100%
junker• 25 марта 2022
Передайте эту инфу в 100% офф. Телеграм каналы или горячии линии, с указанием в какой сильраде зарегестрированы и с какого номера телефона звонили. Пусть лучше проверят
vita0612• 25 марта 2022
Ответ дляalena2013
Вы хоть адрес не называли?
Ні, звичайно. Він і не питав...
автор Len_to4ka • 25 марта 2022
Ответ дляvita0612
Ага. Значить таки наші працюють. Видно мені такий співробітник попався )))
_TatianaS_• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
Попробуйте номер тел пробить в гет контакт или в гугл
PmB• 25 марта 2022
Ответ дляvita0612
Т. Е на ЗУ самые большие разрушения домов. Девочки, камон.
vita0612• 25 марта 2022
Ответ дляPmB
Ми зараз на ЗУ - переселенці з Київської області