Len_to4ka• 25 марта 2022

Переселенці які виїхали в межах України. Вам дзвонили з прокуратури?

Отримала дивний дзвінок. Цікаво чи ше комусь телефонують?
Можливо я вже дую на холодне , але розмова була вельми дивна і мене насторожила. Ще комусь телефонували?
gnomik724• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
На чистій російській мові ( я на ЗУ якщо що ) сказали що займаються розслідуванням нападу росіі на Україну. Чи володію я якоюсь інформацією, які я можу надати свідчення, чи є у мене фото та відео фіксація неправомірних дій, пересування техні та інше.
Ніхто мені не представився, навіть не сказали прокуратура якого міста телефонує.
Я сказала що в телефонній розмові ніяких ані свідчень ані даних не надаватиму. На шо мені сказали що я « могу приехать на допрос в прокуратуру».
От саме таке формулюваня «допит» , не свідчення а допит .
Я сказала що не володію ніякою ексклюзивною інформацією тому їхати нікуди не буду.
Ще цікавились як саме я постраждала, який збиток нанесений моєму майну. Таке щось…
у них все допрос, даже если вы свидетель или потерпевшая, но они должны представиться, они всегда представляются называя город-район-звание-фамилию и имя

я с ними не один год общаюсь, только так они всегда звонят, но да, в основном на русском говорят, Киев если что

gnomik724• 25 марта 2022
Ответ дляalena2013
100%
не смешно, они и правда сейчас дела открывают и каб мин вынес соответствующее постановление по какой форме подавать размеры ущерба для юр лиц
olllala• 25 марта 2022
Звонили. Ходили к ним в офиис. У нас не мошенники. Дом разбомбили окупанты. Зафиксировали все начиная с 24.02. Собирают сведения о вреде нанесенном Украине россией. Знакомым тоже позвонили и спросили не пострадало ли имущество.
oneself• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
Ого, у вас есть родственники кто служит? Либо вы размещали фото-, видео- в интернете? Вам не просто так позвонили, кто-то из знакомых либо имеет на вас виды (финансовый вопрос), либо у вас кто-то работает в подразделениях.
автор Len_to4ka • 25 марта 2022
Ответ дляolllala
Ясно. Значить то я переляк.
Але людина що телефонувала не представилася і навіть міста не назвала, тому я насторожилася.
автор Len_to4ka • 25 марта 2022
Ответ дляoneself
Ніхто не служить і нічого я не розміщала.
Вище вже декілька людей відписало я яким теж дзвонили. Просто комусь більш адекватний співробітник попався. Моя мене збентежила .
rybka21• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
От і я про що!
Диверсанты рашкинские

rybka21• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
Ясно. Значить то я переляк.
Правильно сделали
olllala• 25 марта 2022
Ответ дляLen_to4ka
Ясно. Значить то я переляк.
Нам представились по всей форме
lisulya• 25 марта 2022
Ответ дляvita0612
Мені дзвонили з прокуратури - запитували, чи майно не пошкоджене.
Точно разводняк
take_zhyttia• 25 марта 2022
Мы регистрировало в местной сільраді, оттуда с нами и держат контакт по всем вопросам (тоже ЗУ). Больше никто не звонил, такой разговор похож больше на мошеннический, зачем им спрашивать что вы видели или что фотографировали?
alena2013• 25 марта 2022
Ответ дляgnomik724
Так звонят физлицам. 100% мошенники.