Питаю вже де вже тільки можна. Запитаю і тут, а може пощастить.
Ответ дляvetka
Нежин в изоляции, как туда доехать?
Не лише Ніжин в ізоляції, але ж якось їздять. Навіть через орківські блокпости люди їздять. Я гаписала питання, можливо хтось знає.
Ответ дляMilla_olmashy
мама в Нежине. сосед поехал в Ичню и не может приехать обратно на своей машине. там куча орков.
я бы ее забрала, но это не возможно. коридоры открывают для детей и женщин и то мало берут.
Ответ дляvetka
Не переживайте за маму, в Ніжині все тихо порівняно, була там на минулому тижня, в Носівці тоже тихо
Ответ дляvetka
да, но с продуктами не очень. но уже как есть. спасибо.
Це правда. Але порівнчно тихо, люди ходять спокійно по вулицях. В носівці взагалі в кавярні пили капучіно як раніше)