Кадуть, що потрібно йти в ЦНАП і писати заяву на довідку ВПО, і з нею йти в Ощад відкривати спец рахунок до кінця березня. Кажуть, що через дію ненадійно бо це все треба зробити до 01.04 щоб отримати виплати ща березень, а дія може «лягти» через наплив заяв і можна не встигнути вчасно подати через неї документи. Як ви робили?
Ми ВПО, з 12.03. нас в 1 день зареєстрували, але довілки не дали…
prosto_aisha• 25 марта 2022
Мені сказали що з пн буде порядок як і що. Цнап закриті. Брати довідку в усзн. Місто каштанів.
Ответ дляRemensa
Кажуть,кажуть. Робіть так,як вам треба. Якщо маєте можливість ідіть за довідкою
Сьогодні ходила, кадуть, що не модуть дати, так як сільрала, де я зараз проживаю і де зареєстрована, не підключена до спец програми. То я й думаю, якщо ця довідка дійсно так необхідна то вже в понеділок піду і буду вимагати, скандалити чи нз шо робити аби мені цю довідку дали. А якщо вона не так вже й потрібно, то і не варто морочити голову з нею.
Бо он подруга, яка у Львові зараз, то вона вже 2 день бігає по совбезам з різними заявами, і каже, що там кілометрові черги і Дію ніхто не чекає.
Ми в селі в Закарпатській обл. Тут ніхто особо про це не париться, хоча переселенців дуууже багато…
этими пособиями ведает собес. Для оформления пособия нужно сначала получить справку в собесе прежде всего, о том, что вы впо и временно проживаете по такому-то адресу в месте прибытия. С этой справкой открывать счет в Ощаде и только после этого вы попадаете в реестры и может быть через Дию можно оформить пособие. Или через Ощад все оформляется автоматом.
Я записана в собес только на 5 число, Львов. На данный момент у них механизма еще нет, понадобится ли этот визит - неизвестно.
Те регистрационные формы, что выдают в цнапах по прибытию (листы А4 с двух сторон) дают право только на гуманитарку, а не на пособия. Но теоретически возможно, что эти данные внесут в реестры и можно будет оформлять пособия в Дие никуда не ходя. При условии, что у вас есть куда деньгам зачисляться.
Oleksa1551• 25 марта 2022
Ответ дляБонСу
А нужно заранее записаться в этот собес?
Echinaceia• 26 марта 2022
Подруга сьогодні була у цнап.
Там самі толком нічого не знають.
До 23 були одні правила.
Зараз інші.
В цнап впарюють що на карти моно і приват гроші не прийдуть, хоча 6500 приходять.
Я чекаю Дію
Там самі толком нічого не знають.
До 23 були одні правила.
Зараз інші.
Я чекаю Дію
Светлана2409• 26 марта 2022
Вчора зареєструвалася, видали звичайний аркуш білий (довідка, без якогось спец бланку) де написано що я впо і за якою адресою мешкаю зараз .
На питання що з цим робити далі, відповіли можете отримати раз в тиждень продукти і одяг на гуманітарні, прийти до місцевого лікаря і власне кажучи все. Про виплати запитала, сказали механізму нема поки
Ответ дляManana24
Хай не менять дурниць. Яке підключення має бути? Гроші дає держава,а сільрада. Чи їм завидки беруть?
Так,черги,бо всі ринулись. Я не йду,бо не маю змоги. Почекаю Дію, а там видно буде.
Ответ дляБонСу
Країна в смартфоні, а купу довідок треба зібрати
Ответ дляRemensa
дада, нужно один раз лично подтвердить, что вы тут находитесь и живете во время войны, какой невыносимый кошмар
Про кучу справок где-нибудь в Германии расскажите, нам до их бюрократии например еще как до Киева рачки
Ответ дляManana24
+
6500 отримала без питань і без зайвих паперів, натиснула 2 кнопкі і прийшло. А тут за 2000 стількі мороки.
бедная вы моя, не устраивает отсутствие комфорта во время войны? не фоформляйте, всё просто.
Умиляют эти вечные претензии по-украински - хоть бы как-то были благодарны. Мы в 2014м и такого не видели, ни 6500, ни 2000, ни 3000, а тем более ежемесячно
Думаю все залежить від області.
В Тернополі даної процедури роблять не в ЦНАП, а в Управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради (вул.Лисенка 8).
І рахунку станом на сьогодні не потрібно було. Сказали, має прийти в Дію,ще точного механізму не знають.
Також почула таку інформацію: хто в Тернополі реєструвався як внутрішньо переміщена особа, здається до 16 березня, потрібна перереєстрація.
Ответ дляБонСу
Век цифровых технологий, а люди бегают за бумажкой,чтоб подтвердить бумажку